reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Czekam na info jak wynik testu... Powodzenia.

Ja w sumie ten miesiąc jako pierwszy od jakiś 12 lat co mam w ogóle @ miałam dziwne zdarzenie ... otóż po 16 dniach dostałam plamień.. lekarz powiedział, że to owulacja więc w sumie to 28.02 powinnam dostać @ albo już nie dostanę i będę najszczęśliwszą kobietą :)

Daj znać jaki wynik :)

Ja też jak widzisz, mam całkowiecie coś innego moje piersi sa nie do wy trzymania ! a narzeczony powiedzial ze nawet podczas@ nie mam takich piersi jak teraz do tego swedza i pieką.....
Napisze napisze:)
karola_2907 za Ciebie trzymam kciuki a ile sie staracie?
 
reklama
atan: trzymaj sie, i oby szybciutko juz twoja Amelka była w twoich ramionach, powodzenia , daj czadu :-)

fasolka: ja dzisiaj ryż z warzywami i kurczakiem robiłma + surówka z pora i marchweki to mam juz z głowy, a na jutro mam gołąbki od teściowej
 
Do góry