reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
fasola siedzisz chyba w mojej głowie, ja mam do samo, jak słyszę jak teściowa do 17 chłopaka mówi Leszcz (Leszek) chodź na "rosioł" itp to mnie trzęsie
 
My też napewno kupimy 3 w 1 i narazie numerem 1 jest u nas Mutsy transporter. Biorę tez pod uwagę Jedo fyn4ds bo ma dużą gondolę, a że mój dzidziuś październikowy to najlepiej żeby nak najdłużej w gondoli się mieścił.

My mamy mutsy transporter i póki co jestem mega zadowolona! Fakt, że koszt wózka też nie był mały ale uważam, że warto było :-)

Atanku powodzenia!!!!!!! Niech Amelka szybciutko wychodzi!! Wiem ze skurcze są nieprzyjemne ale pomyśl ze już niedługo zobaczysz Amelkę!! Życzę ci takiego porodu jaki sama miałam!


Ael oj to jak ona przez całą noc męczyła się ze skurczami a dopiero ma rozwarcie na palec to moze się biedna długo męczyć... chociaż życzę jej takiego porodu jak ja miałam.


Lamiav Netka
u mnie też teściowie buntowali się co do imienia Konrad. A jak zobaczyli ze to nic nie daje to zaczęli nas męczyć o drugie imię dla Konrada po tatusiu... Czyli Krzysztof. Ale stanowczo zaprotestowałam... nie chce mieć dwóch Krzyśków w domu... :no:


Belka śliczny maluszek!!! Cieszę się ze przynosisz dobre wieści do nas na forum!


Zafasolkuję 27mm to bardzo długa szyjka! Odpoczywaj i na pewno będzie dobrze :tak:



A my z Konradkiem właśnie sobie odpoczywamy! Dzięki lekom Konrad w ciągu dnia śpi częściej w swoim łóżeczku co mnie bardzo cieszy!


Dzisiej skończyliśmy 4 tygodnie!!!! :-D:-D:-D:-D za 3 dni będzie miesiąc!!

Haha u mnie też mama wymyśliła, że może damy na drugie imię po mężu czyli Krzysiek :-p mi by to może nie przeszkadzało ale mój tata też ma na imię Krzysiek więc teściu by pewnie to odebrał, że daliśmy młodemu drugie imię po drugim dziadku a nie chciałabym jakiś niesnasek.

hehe dziewczyny widze ze tez nieugiete co do imeinia jak my :) mi sie Kacper urodzilo w dniu gdy dowiedzialam sie ze bedzie chłopiec a wczesniej rozmatrywalismy inne meskie imiona ale jak powiedziala CHLOPAK to mi w głowie Kacper i tak zostało - u mnie rodzina nawet ok ale u teściow maja najmłodsze dziecko w rodzinie sasiada przez plot prawie tez Kacpra i tak woleliby chyba cos innego tym bardziej ze meza brat ma byc chrzestnym i u tamtego Kacpra tez juz jest wiec moga wychodzic potem z tego wesole historie jak sie Kacpry pomieszaja :) no ale cos to nasze dziecko i my decydujemy o imieniu!!!

Atanku skacz skacz mam nadzieje ze szybko bedzie sms z info ze juz po :)

ja dzis po wizycie mały wazy 2940 :) i stoi na nogach, nie jest jeszcze nietoperzem wiszacym glowa w gól, lekarz powiedzial ze dzis nie bede rodzic, ale spakowalam torbe wkoncu bo juz chyab czas....

Nasz Bartuś na drugie ma właśnie Kacper :-)


Atanku trzymam mocno kciuki :* oby Amelcia szybciutko wyszła :*


A my dzisiaj całą rodzinką byliśmy u fryzjera przed imprezą młodego :-p co prawda Bartuś się nie strzygł bo nie ma co ale wszystko bacznie obserwował :-D
A ja dalej chora, w nocy 3 razy się przebierałam bo tak się wypociłam :eek: ale teraz już przynajmniej nie mam gorączki :/


Fasolka życzę Ci, żebyś wytrwała w postanowieniu ale z tym pieszczeniem do dziecka to się tego niekontroluję! Ja też nie chciałam, zeby do niego ktoś tak mówił a nie raz sama siebie złapię, że gadam jak idiotka... :confused2: pewnie jak już będzie mówił to będę bardziej się pilnować żeby on też ładnie mówił ale póki co to nie wyrządzam mu chyba żadnej krzywdy
 
Ostatnia edycja:
K&M to jak do tej pory mały się nie odwrócił to może się już nie odwrócić... i co? będzie cesarka?


Fasolka to mój M skwitował jak teściów jak zaczęli pod koniec ciąży mówić Kondzio... Powiedział ze jak go tak będa nazywać to wnuka nie zobaczą... no i mówią Konradek :-D


Magdalena u Konrada było by co strzyc :-D Czasem stawiam mu irokeza albo robię jeżyka na oliwkę :-) Ale włoski leżą mu już na uszach!
Co do imienia drugiego to później ludzie nie zawsze używają pierwszego... a później co? Krzysiek Junior? Ja ogólnie nie chciałam drugiego imienia...Ciocia mojego M ma na imię Eugenia Bożena... i ma córkę Bożenkę... na tą ciocię wszyscy mówią Bożena bo tak wygodniej... i teraz jest Bożena i mała Bożenka - A ta mała Bożenka zaraz 40 lat będzie miała... :sorry: więc durne to jak nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
hehe ja tez nie rozumiem czemu ludzie przy malych dzieciach dziecinnieja... jak one maja sie uczyc mowic skoro my tak nie mowimy przeciez!!

Wlasnie powiem Ci Fifka ze nie wiem jakos nie zwrocilam na to uwagi... lekarz ogolenie sie zamotal i wpisal ze mam 36 tydzien ciazy a nie 37wiec moze stwierdzil ze sie jeszcze odwroci, nie mowil nic o cesarce powiedizal tylko ze narazie nie bedzie Pani rodzic szyjka prawidłowa.
 
Witam Staraczki :)
JA z moim narzeczonym staramy sie od listopada 2010 r.
liczymy dni płodne ale kochanie sie dla nas to czytsa przyjemność i bycie jak najbardziej bliżej siebie :)
oczywiście cały czas mamy cichą nadzieje ze sie uda, na te moment jestem 2 tygodnie po @ po OWu a co mnie dziwi moje piersi wogóle nie nadają sie do "użytku" są bardzo duże jutro testujemy no i ciekawe co będzie...
 
K&M z tego co wiem to dziecko w 36/37 tygodniu to już nawet miejsca nie ma zeby się odwrócić... Fakt jeszcze możesz nie rodzić, masz czas, ale z tym ułożeniem miedniczkowym to nie wiem...



Ja do Konrada mówie normalnie :-D Tylko na smoczka nazywam "Moniek" albo "Przyjaciel" :-) I później wychodzi "To co Konradku Mońka chcesz?" albo jak słyszę że marudzi "Oj, synek przyjaciela zgubił" :rofl2:
 
reklama
Do góry