reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Luty jest moim pierwszym miesiącem starań o dzidziusia, za ok. tydzień mogę wykonać test.. i nie ukrywam że strasznie się boję :(... Kierowałam się kalendarzem dni płodnych, i z moim partnerem kochaliśmy się we wszystkie. Jak myślicie, jakie szanse?


Potwierdzam... szanse są duże i mam nadzieję, że się uda ... Powodzenia Tobie i nam wszystkim... też się staram i mam wielką nadzieję, że już tuż tuż i będę mieć swojego maluszka :)
 
AAA.. Atan rodzi, AAAA....

Milia, witaminek brakuje, a na razie posmaruj wazeliną (zaraz mi Necia coś napisze, ale mnie też się skojarzyło).
 
Atanku powodzenia!!!!!!! Niech Amelka szybciutko wychodzi!! Wiem ze skurcze są nieprzyjemne ale pomyśl ze już niedługo zobaczysz Amelkę!! Życzę ci takiego porodu jaki sama miałam!


Ael oj to jak ona przez całą noc męczyła się ze skurczami a dopiero ma rozwarcie na palec to moze się biedna długo męczyć... chociaż życzę jej takiego porodu jak ja miałam.


Lamiav Netka
u mnie też teściowie buntowali się co do imienia Konrad. A jak zobaczyli ze to nic nie daje to zaczęli nas męczyć o drugie imię dla Konrada po tatusiu... Czyli Krzysztof. Ale stanowczo zaprotestowałam... nie chce mieć dwóch Krzyśków w domu... :no:


Belka śliczny maluszek!!! Cieszę się ze przynosisz dobre wieści do nas na forum!


Zafasolkuję 27mm to bardzo długa szyjka! Odpoczywaj i na pewno będzie dobrze :tak:



A my z Konradkiem właśnie sobie odpoczywamy! Dzięki lekom Konrad w ciągu dnia śpi częściej w swoim łóżeczku co mnie bardzo cieszy!


Dzisiej skończyliśmy 4 tygodnie!!!! :-D:-D:-D:-D za 3 dni będzie miesiąc!!
 
Odnośnie imienia, to u mnie wszystkim się Łucja podoba,tylko taka ciotka mojego męża co to się we wszystko wpier*alalalallallalal miała jakieś inne wspaniałe imię i kiedyś skwitowała,ze ona będzie właśnie tak do małej mówiła niech będzie, że Natalka, a ja do niej z tekstem to powiesz do niej tak tylko 2 razy pierwszy i ostatni, bo więcej dziecka na oczy nie zobaczysz i wali mi co ona sobie pomyślała :-D

Zeżarłam paczkę m&m'sów zostały mi 4, które pewnie jeszcze wcisnę, a na koniec się zrzygam
 
Ostatnia edycja:
fasolka czytałam to z wielkimi oczyma :szok: ze co?jak on może mówić do Waszego dziecka inaczej niż będzie miało na imię? nie to ponad moją wyobraźnię
 
Ostatnia edycja:
hehe dziewczyny widze ze tez nieugiete co do imeinia jak my :) mi sie Kacper urodzilo w dniu gdy dowiedzialam sie ze bedzie chłopiec a wczesniej rozmatrywalismy inne meskie imiona ale jak powiedziala CHLOPAK to mi w głowie Kacper i tak zostało - u mnie rodzina nawet ok ale u teściow maja najmłodsze dziecko w rodzinie sasiada przez plot prawie tez Kacpra i tak woleliby chyba cos innego tym bardziej ze meza brat ma byc chrzestnym i u tamtego Kacpra tez juz jest wiec moga wychodzic potem z tego wesole historie jak sie Kacpry pomieszaja :) no ale cos to nasze dziecko i my decydujemy o imieniu!!!

Atanku skacz skacz mam nadzieje ze szybko bedzie sms z info ze juz po :)

ja dzis po wizycie mały wazy 2940 :) i stoi na nogach, nie jest jeszcze nietoperzem wiszacym glowa w gól, lekarz powiedzial ze dzis nie bede rodzic, ale spakowalam torbe wkoncu bo juz chyab czas....
 
reklama
fasolka czytałam to z wielkimi oczyma :szok: ze co?jak on może mówić do Waszego dziecka inaczej niż będzie miało na imię? nie to ponad moją wyobraźnię
miq bo ona jest POJE*ANA NA MAKSA

Ja pod pewnymi względami jestem nieugięta nie pozwolę się pieścić do dziecka czyli gadać coś w stylu, a cio to się śtało maleństwu? i inne takie dziwne "zdrobnienia"
nie pozwolę zadawać pytań a kto jest lepszy mama, czy tata, ten czy ten dziadek itp.itd
zjebię za to tylko raz, a jak nie zrozumie, to wara od dziecka
 
Ostatnia edycja:
Do góry