reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael: no nie pytałam bo mi to do głowy nie przyszło:-) a my z moim bez zabezpieczenia sie bawiliśmy, co prawda juz dawno no ale, a teraz to juz biedaczek będzie musiał czekać pewnie do porodu jak sie uda i załapie na seksik a jak nie to do popiero po połogu , aż mi go żal, no ale trudno :-)

grzanka: to dobrze ze twój jest za tobą, bo wtrącajaca teściowa to jak wrzut na dupie :-D, moja tez lubi sie wtracać, ale moj mąz ją ustawił do pionu więc teraz tylko czasmi coś tam rządzi


A jakie firmy macie laktatory ???????????bo nie wiem jakiej zamówić i te osłonki na brodawki jakiej firmy?>

ciekawe jak tam neciuszka w szkole rodzenia ??
ja byłam wczoraj ale nic nowego sie jakoś nie dowiedziałm, za 2 tygodnie moze będą oprowadzać po salach porodowych to bym chciała byc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lamia...robie z budyniem czekoladowym w srodku:-) jeszcze 10 min i beda gotowe

gdzie nasz lakomczuch Fasola?:laugh2::rofl2:

gdzie te babeczki?;-) ok znalazłam i ożarłam już w myślach 3,aż się ośliniłam
Lamiav, te buty, są mega, mega ,mega odjazdowe

ja sie tak zastanawiam jak będzie wyglądało moje mieszkanie z teściową ogólnie kochana kobieta tylko wiecie, otwarty umysł może mnie ratować w razie frustracji :D
moja też była kochana dopóki nie musiałam z nią zamieszkać, teraz zmieniłam zdanie
wink2.gif
 
Ostatnia edycja:
fasola mam na te buty chec, bo by mi pasowały na chrzciny ,ale jakos butów boje sie zamawiac, a w sklepach jakos nic fajnego nie ma
 
ja narazie butów nie kupuje bo mam taki arsenał,ze bym siebie ubrała i jeszcze ze 20 babek ;-)
dopiero na kolejną wiosne jak już całkowicie wrócę do normy to wtedy zaszaleję. Ja mam kilka par butów z allegro i nigdy się nie naciełam, tylko zawsze sprawdzam, czy w razie czego mają inne rozmiary,zeby wymienić:-)
 
lamiav zyrafki fajne ;-) az bym se kupila tylko ja nienawidze chodzic w bamboszkach wole w skarpetkach ;-)

a na tych szpilkach bym sie zabila ale ladne ;-)

ael mam pytanko czy trzeba miec w pokoju 21stopni C ? bo mam problem mam 19 stopni max po tym jak rura pekła kaloryfer sie przebic nie moze... zapowietrzyl sie chyba... i odkrecony na maxa a cieplej sie nie robi.. i zaczelam sie zastanawiac czy czasem nie musze malego grzejniczka na prad dokupic...
 
reklama
l

ael mam pytanko czy trzeba miec w pokoju 21stopni C ? bo mam problem mam 19 stopni max po tym jak rura pekła kaloryfer sie przebic nie moze... zapowietrzyl sie chyba... i odkrecony na maxa a cieplej sie nie robi.. i zaczelam sie zastanawiac czy czasem nie musze malego grzejniczka na prad dokupic...

21 stopni to temperatura umowna, może być 20, może być 23. 19 stopni to raczej na noc. A taka mała farelka na prąd może się przydać przy kąpaniu bo wtedy musisz mieć ok 24-25 stopni.




A dziewczyny, bo ja mam małe ogłoszenia. Mam do sprzedania 2 pary butów, jedną ledwo używaną, założone może ze 2 razy, kozaki wysokie szare rozmiar 39 i takie butki jak pierwszym linku dała fasola, ze sztucznej skóry i trochę grubszy obcas rozmiar 40.
Jak będziecie chciały zdjęcia mówce to cyknę :-)
 
Do góry