reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Aelku...co tam sie dzieje?
Atanku...spokojnie ty sie nie denerwuj, a jak ktos bedzie cie denerwowal to dawaj do mnie, ja zaraz tu sprawe zalatwie! :*:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
ael: a kto to tak ci radzi, ze az zaraz wybuchniesz z nadmiaru??:-)

milea|: uuuuuuuuuuuuuu mniam mniam juz czuje jak pieknie pachna:-), pakuj w paczke i helikopterem mi ślij i to juz:-D
 
Olać wszystkich :D :cool2:
Dziewczyny myślcie hasłem
CAŁY CZAS DO PRZODU :-D
ja sie tak zastanawiam jak będzie wyglądało moje mieszkanie z teściową ogólnie kochana kobieta tylko wiecie, otwarty umysł może mnie ratować w razie frustracji :D
 
Zaczęło się od mojej ciotki, ale olałam. Stwierdziła, że powinnam stać przy garach małemu robić garnki z obiadem i potem mu mielić i nie kupować słoiczków bo to wszystko sztuczne....
Dałam sobie spokój z tym i tak też moja mama i kazała zrobić.

Ale potem mąż znajomej, którzy de facto zapraszamy od 2óch lat by do nas przyjechali, stwierdzili że dlaczego my nie możemy wychodzić na spacer między 17 a 19, przecież to normalna pora. No myślałam, że rozpierniczę im ten grajdołek.

Żadne dziecka nie ma a wymądrza jakby co najmniej doktoraty porobili....
 
ael: no tak zawsze jest ze twen co mało sie zna to najwiecej krzyczy i swoje mądrości wykłada - kop w dupala i olewka ;-)

grzanka: ja sobie nie wyobrażam mieszkania z teściami, mimo ze są dobrzy i sie starają to bym popadał w nerwice z teściową ;-)

milia: no czekam i słucham az cos na dachu wyląduje :happy:

a mnie znowu skurcz złapał, lekki ale czuć.

A wiedziałyście ze sperma w jak sie jest w ciązy to wywołuje skurcze i przyspiesza skracanie szyjki macicy??? bo ja sie dzisiaj dowiedziałam
 
Lamia a pytałaś o tą spermę? To bym Ci powiedziała, że takie działanie sperma posiada, dlatego lekarze pod koniec ciąży polecają seks na przyspieszenie bądź rozkręcenie akcji.
 
reklama
Nie wiedziałam o tym.
No u mnie tak sytuacja że Mój Robert mieszka z mamą długa historia ale sądze że damy rade i sie dogadamy jak narazie jest ok tylko troche wtrącania sie jest w moją suknię ślubną na szczęście Robert stoi za mną murem :)
 
Do góry