reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fasolka, nie patrz na swoje cyce :p zboczuch :p a tak poważnie, mnie też nic nie ciekło, nie leciało, ani nic, a Mała na piersi jest i zyje :) spokojnie, może lecieć, a nie musi i nie wyciskaj, bo możesz zaszkodzić. Organizm wie, co ma robić i w swoim czasie mleko pocieknie, aż będziesz mokra łazić ;)
 
reklama
Baby ciężarne! Wy jak coś zaobserwujecie, że jest nie tak to panika!

Siara nie musi lecieć bo tak pisze na suwaku, może zacząć lecieć pod koniec ciąży, może wcześniej, może wcale. To czy siara się pojawi czy nie, nie ma przełożenia na pokarm po porodzie.
Fasola panikaro, jak urodzisz to okaże się, że będziesz mieć tyle mleka w cycach, że pół wojska wykarmisz.





Kuuuufaa, znowu kupa w pampersie......ehh....
 
Witajcie dzieczynki :)

Fifka, to zacznij jeść i nie przejmować się ludźmi. Patrz tylko, co Małemu bardzo szkodzi i odrzuć, ale Ty masz być szczęśliwa i dziecko, a nie że rodzina gada. Dziewczyno, wykończysz się. I dlatego tak kiepsko się goisz i problemy masz, buraki, marchew jedz, mięsko, tylko np polędwicę sopocką i jakieś drobiowe wędliny na początek, dżem z moreli, chude miesko gotowane, rybki, bułki i powoli dorzucaj rzeczy. Z nabiałem jak uważasz, ale jak ta położna ten refluks zdiagnozowała? Mnie się wydaje, choć mogę się mylić, że Konradka boli brzuszek, bo się nałyka powietrza, płacze, chce jeść więc boli bardziej, a jak masz kiepskie mleko, po takim jedzeniu, to je łapczywie, nałyka się powietrza i koło się zamyka. I ulewa, bo łapczywie je. Na spokojnie karm, odbijaj, mniej gazów będzie, odbijanie na brzuchu dużo daje. Podłóż mi coś, żeby miał wyżej pod główką i ... poczekaj, dorośnie, minie mu :)

Ael, ale sen...

Grzanka, masz jakieś typy sukien?

Nic mi się dziś nie chce, normalnie koszmarnie nic... Dobrze, że mam obiad z wczoraj, a męża nie będzie, to nie muszę gotować. tylko mu na jutro coś przygotuję :p A jak nie to kanapki dostanie


Z sukni cosik takiego ...
Bez tytułu.jpg
albo taka sama jak ta ale z 3/4 rękawek korąkowy
Jeszcze dokładnie nie wiem .. ;p co myślicie dziewczyny ?

Lub taka Bez tytułu.jpg
 
Ostatnia edycja:
Grzanka suknia cudna :-)



Aaa wczoraj Olcia wysłała mi smsa, może dziś się pojawi i wszystko opisze. Dodała, że ślub i wesele bardzo się udały :-)



Mam zdjęcie małego nowe, ktoś chce zobaczyć?
 
Ostatnia edycja:
No mam dylemat co do sukni, teściowa troche sie martwi że nie taką wybiorę do ślubu, no ale najważniejsze żebym sie ja czuła w niej dobrze prawda ?:p
 
chciałam taką jak pierwsza, tylko z długimi rękawami rozszerzanymi, koniecznie ecri... przymierzyłam i błagałam, by ją zdjęli ze mnie ;) Ale nadal mi się szalenie podoba :) druga bez tego na ramiona, jak dla mnie. A teściową olej, mnie moja, jak jej pokazałam zdjęcie powiedziała, że super, będę wyglądała szczuplej :confused2: ale mi się przykro zrobiło. Tobie ma się podobać, Ty masz się w niej dobrze czuć. Uwaga praktyczna, te z tiulem z przodu lubią się targać. I druty najlepiej plastikowe, kuzynka miała metalowe i jej się wbiły w brzuch.
 
reklama
no właśnie tez mi tutaj coś zazgrzytało suknia=teściowa? o nie nie nie daj sobie, Ja wybierałam suknie razem z mężem, tak na złość przesądom

Ael co mały tam pożera?
 
Do góry