reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no 50 to malo w sumie wyszlo 79 i jak to schowac?? no kazdy dawal mi skarpeteczki a ja brala a sama raz na aukcji 29 wygralam za 14zl wiec sie uzbierało ;-)jakies pomysly pokaze jak na razie posegregowałam ;-) zaraz zdjecie wrzuce ;-)

laura milego odpoczynku ;-)
 
reklama
Fasolka powiem ci ze sama jesteś sobie nieco winna... po pierwsze kto odśnieża podwórko... po drugie STRES kochana! Nie panikuj tak, a odpoczywaj więcej... serio... myśląc o jakiś nieprawidłowościach ciążowych sama sobie je wywołujesz... 19mm to jeszcze długa szyjka... odpoczynek i spokój i będzie dobrze... ja miałam 10mm w 29 tygodniu i donosiłam praktycznie do terminu. NIE PANIKUJ!


Atan ja mam koło 20 par i powiem ci ze połowy z nich nawet nie założysz... :-D



A ja dzisiaj od rana z Konradem na rękach... płaczę jak choc na chwilę go zostawię bądź odłożę obok na wersalkę (wcześniej lubił tak obok spać...) a teraz zauważyłam ze ma zieloną kupkę,... a yo znaczy że zjadłam coś czego on nie przetrawił i pewnie od tego coś go boli... :-( Biedny maly... teraz płakał przez prawie dwie godziny i dopiero ułożony ma moim brzuchu usnął... (cieżko tak się na komputerze piszę... )
 
Atan Ty to szalona jestes:) yule skarpetek to chyba ja M i Kacepre lacznie nie nazbieramy hehhehe :) ja wieksze robilam w kulki a mniejsze tak jedna na 2ga
 
Atan ja w szufladzie postawiłam pudełko i te mniejsze są w kulki zwinięte. a duże schowane w reklamówce na "potem"


K&m jak ty się czujesz? To już koncówka!
 
Ogólnie dobrze! :) troszke mam nogi napuchniete ale nie bola wiec ok, ale ja nadal chora i to mnie martwi - juz 2 tydzien mnie trzyma a lekarz nie dal mi lekow bo powiedzial ze mi nie wolno i ooo... juz sie mecze a katarem, kichaniem i gardlem i mam tego dosc, ja nie bylabym w stanie teraz rodzic - te oddechy sa niemozliwe bo ja ledwo przez ysta oddycham!
Ale cos czuje ze ja skoncze na porodwce z goraczka nawet, zawsze tak bylo ze jak bylo jakies wazniejsze wydarzenie w moim zyciu - inoreza 18, matura itd to ja z goraczka chora szlam - cud ze na slubie bylam zdrowa :)
 
mam tasiemke i uznalam ze po 10 par popakuje w pionie ;-) jedna na 2 ;-) ale najpierw zjem obiadek makaron z sosem serowym ;-)
a mam pytanko jak sie sklada rajstopki bo potem zabieram sie za segregacje rajstopek dzieciecych ;-)
 
Ja w ogóle nie składam ubranek Konrada. Po prostu je układam jedno na drugim na płasko - body na body, Pajace na pajace, rajstopki na rajstopki, tylko jak coś jest z długim rękawem to rękawy składam. W komodzie dziecięcej ciężko inaczej utrzymać porządek bo Konrada czasem z 3 razy dziennie przebieram... za to ulał i jest mokry, a to to się zasikał przy przewijaniu itp.

O tak:

P1070114.jpgP1070115.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja będę składała na połowę, bo na tyle mam miejsca w szafkach przeznaczonych na malutką. Skarpetek narazie nie mam żadnych nie mam problemu z segregacją. A swoją drogą jak już zacznę je kupować to w ile par zainwestować>
 
reklama
Wszystkie hormony sa w porzadku !!!!!!!!!! To najlepsza wiadomosc na weekend. Ale mi ulzylo i wreszcie moge odetchnac.... Owulacja tez jest. Czyli wszystko gra ze mna :)))))
Pa ni gin chce teraz odczekac kolejne pol roku i jesli nie zajde w ciaze dostane skierowanie na badanie droznosci jajowodow. Oczywiscie dobrze by bylo tez zbadac meza...ehh...
 
Do góry