reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
haha nie mogę z wami :p okropne jesteście :p ale nie martw się ja też mam jakąś głupawkę

no posprzątałam trochę, jeszcze natchnienie na odkurzanie muszę znaleźć ;) ale gdzieś sobie poszło
 
donia Malutka śliczna jest
mig ja tak jak Fasolka piję Bavarię jak mam ochotę,tylko ciężko ją dostać,ja najpierw kupowałam ją w Piotrze i Pawle, ale ostatnio nie było jak dwa razy byłam, ale za to w Almie dostałam i odrazu sześciopak kupiłam :-D żeby następnym razem nie jeździć i nie szukać jak mnie najdzie ochota :rofl2:
Fasolka a czym ta Bavaria Malt sie różni od tej zwykłej Bavari?
Beer Code: Bavaria Non-Alcoholic ja kupuje tą na samym dole, innej nie spotkałam, no i gdzie ty ją kupujesz?

Ja oczywiście dalej leże i odliczam dni do wizyty, chociaż poruszam się trochę :-D no i mam mała nadzieję że nie będę już musiała ciagle leżeć. więc zostało mi jeszcze 5 i 1/2 dnia :tak:
Hmm miałam coś jeszcze pisać ale zapomniałam :sorry:
 
ja tej bavarii jeszcze nie widziałam niestety, a piotra i pawła oraz almy brak we wsi (czytaj kielce ) ma być piotr i paweł w nowej galerii ale to za jakieś 2 miesiące

bellka leż leż kobitko :)

coś bym zjadła ale jeszcze nie wiem co :-D
 
donia Malutka śliczna jest
mig ja tak jak Fasolka piję Bavarię jak mam ochotę,tylko ciężko ją dostać,ja najpierw kupowałam ją w Piotrze i Pawle, ale ostatnio nie było jak dwa razy byłam, ale za to w Almie dostałam i odrazu sześciopak kupiłam :-D żeby następnym razem nie jeździć i nie szukać jak mnie najdzie ochota :rofl2:
Fasolka a czym ta Bavaria Malt sie różni od tej zwykłej Bavari?
Beer Code: Bavaria Non-Alcoholic ja kupuje tą na samym dole, innej nie spotkałam, no i gdzie ty ją kupujesz?

Ja oczywiście dalej leże i odliczam dni do wizyty, chociaż poruszam się trochę :-D no i mam mała nadzieję że nie będę już musiała ciagle leżeć. więc zostało mi jeszcze 5 i 1/2 dnia :tak:
Hmm miałam coś jeszcze pisać ale zapomniałam :sorry:
Oj lepiej lez by fasolce nic sie nie stalo.
 
Leże leże, mój jedyny ruch to spacer do łazienki(max 5m od kanapy):-D
Nieciuszka a to ty z Kielc. Mój maż często ostatnio tam jest bo jego firma tam robi właśnie chyba w tej galerii :-D Właśnie w poniedziałek będzie jechał bo w tym tygodniu był tylko raz ze wzgledu na mnie.
A i znalazłam sposób na moje mdłości. Wczoraj wkońcu M namówiłam na chipsy i normalnie zjem dwa, trzy i po mdłościach! Od rana tak sobie przegryzam i mam spokój ;-)
 
Jestem po wizycie.I niestety nic dobrego się nie dowiedziałam :-(
Szyjka skróciła mi się na 19 mm więc od razu kazałam sobie założyć krążek,który ma zabezpieczyć przed dalszym skracaniem. Dostałam luteinę po 2 tabletki na noc i Nystatyne 1 tabletka rano i jeszcze jakieś jedno gów*no gdyby mnie coś bolało. Kolejna wizyta za tydzień żeby skontrolować tę cholerną szyjkę.

Bavarię kupuję w intermarche
 
Bellka dokładnie pod kielcami zaraz mieszkam :) a kończy się budować galeria korona teraz :)

Fasoleczka ale wiesz na czym stoisz, dobrze że masz krążek, teraz musisz dużo leżeć i odpoczywać sobie. uszka do góry z Łusiją jest ok a z tym sobie dasz radę kto jak nie ty :)
 
reklama
Do góry