reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny mam wodę !!!!!!!!! wprawdzie brudna narazie leci ale jest !!!!!!!!!

Biegnę zmywać bo cała góra naczyń sterczy w kuchni
 
Ostatnia edycja:
reklama
neciuszka no to postemp ;-) super;-)

no ja ogolnie po spacerku i po drodze kfc i spozniony prezent walentynkowy mezusiowi kupilam zabawa na calego mini fura na pilota ;-) zdalnie sterowana ;-) amelka wypina sie czasem i ogolnie mam cala macice obolala jak nic bo ciagnie ze hej dawno mnie tak nie bolalo... tylko skurczy brak ale luzik uznalam ze jak moze przestane myslec o objawach bedzie lepiej i wyjdzie jedynie zastanawiam sie czy ja czasem czopa nie stracilam dzisiaj bo taka galaretka wyleciala ze mnie moze nie caly ale czesc ale ogolnie 3 razy musialam papierkiem sie wycierac... bialy gesto galaretkowaty jagby śluz. a i kupilam gazete dziecko z kocykiem ale tylko z rozowym dostalam z niebieskim nie bylo wszedzie z kaloszami...
 
Atanku to mógł być faktycznie czop. Ale spokojnie... jedne dziewczyny rodzą pare godzin po tym jak czop odejdzie... inne nawet dwa tygodnie po tym... - na przykład ja :-D
 
no dlatego sie nie przejelam tym czopem ;-) bo wiem ze on do 2 tyg nawet przed wypada ;-)
 
Ona biedna czeka na rozwój akcji a Ty jej mówisz spoko spoko.. możesz sobie nawet 2 tyg poczekać :D hahaha

tak jak mój. M. jak szłam na rozmowę o pracę a on do mnie " Spoko ale zbytno się nie nastawiaj,że pracę dostaniesz" :-)
 
a ja mysle ze Amelka zdecydowala ze chce byc znakiem zodiaku rybka a nie wodnikiem ;-) i czeka az zmieni sie znak zodiaku czyli do 19.02 duzo nie zostalo ;-)
 
reklama
Do góry