reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Przyszło moje łóżeczko, bardzo ładne, jeśli chodzi o kolor i obrazek, ale na szczęście mąż wyluzował i go nie skręcił :-)

Neciuszka tak pachniesz, że aż ochota obok Ciebie pisać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Haha Fasola ty jak coś powiesz to odrazu mordka się śmieje :tak: ja czekam z utęsknieniem na męża aż wróci z pracy żeby swoje zakupki obejrzeć.

jeszcze jutro jak z rur wszystkie brudy zastoje zejdą to pranie wstawię co by mieć czyste rzeczy na weekendowy wyjazd :)
 
no wiec caaly czas dzisiaj chcialam cos upiec ale skladnikow mi brakowalo az znalazlam ;-) przepis i czekam na ciasto w lodowce a w ttym czasie pojde sie wykapac ;-)
kruche ciasteczka Składniki:
  • 250 g mąki pszennej
  • 125 g cukru pudru
  • 125 g masła, o temperaturze pokojowej
  • 1 jajko
  • 1 strąk wanilii
Strąk wanilii przekroić wzdłuż na pół i wyskrobać nasionka. W misce wymieszać nasionka wanilii i cukier. Mąkę przesiać na stolnicę, masło pokroić na drobne kawałki, dodać do mąki i rozcierać palcami, aż uformują się grudki. Pośrodku uformować wgłębienie, wbić do niego jajko i posypać cukrem z wanilią. Mieszać tylko do połączenia się składników - nie za długo.Ciasto uformować w kulę, owinąć folią, włożyć do lodówki na około 60 minut. Wyjąć z lodówki i rozwałkować na grubość około 4 mm, podsypując mąką. Wycinać ciasteczka i robić stempelki.Piec w temperaturze 180ºC przez około 15 minut. Studzić na kratce.Smacznego :)
 
reklama
Do góry