reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

neciuszka: bo trzeba ściągnąć program, i adobe i jakąs tam wtyczkę, rób co każą :tak:jak sie pościąga to juz łatwo pójdzie.

fasolka: tak, są wszystkie opcję ,bo jak sie juz ściągnie programy które są zalecane to masz normalne druki pit do wypelknienia, łącznie z załącznikami jakie chcesz dołączyć
 
reklama
Fasolka ja Ci jednak radzę jechać na ginekologiczną izbę przyjęć, bo różowy śluz może być objawem odklejania się kosmówki. Nie czekałabym na Twoim miejscu do jutra.
 
chyba jednak coś nie tak, w podsumowaniu wyszła mi niedopłata ponad 2 tys:szok:nie ruszam tego, nie będę się denerwowała
nie wytrzymałam zrobiłam jeszcze raz, wyszło mu nadpłata 3 zł he he
 
Ostatnia edycja:
lamia wyskakuje mi błąd danych identyfikacyjnych :/ i odrzuca formularz po wysłaniu :/ spróbuję wpisując nipy zamiast peselów może
 
reklama
ael: poytam bo wczoraj coś, mi tam wylciało, taki gęsty ,żółtawo-zioelony śluz i sporot tego było i sie zastanawiam czy to nie część tego czopa

neciuskza:
u mnie wychodzi błąd 414, ale to moze przez ta zmiane danych, ale męża wysłałam bez problemu, sprawdź dobrze wniosek, kwote do weryfikacji którą masz podać z tamtego roku
 
Do góry