reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Miq, to jak ma źle to niech idzie do zakładu pracy, bo znaczy że oni źle rozliczają, musi coś z tym zrobić ,zęby nie dopłacać co rok.
 
reklama
to nic nie da, w zeszłym roku było tak samo, i nic nie zrobili, nawet prosił o pożyczkę zakładową żeby to zapłacić i nie dostał, a to jakaś tam firma a Wojewódzki Urząd Pracy, brak słów
 
Lamia no chyba przepiszę sobie tego pita i spróbuję przez neta rozliczyć bo po niedzieli też nie zawiezie :/

sil była awaria dwa dni temu na ulicy obok i za długo się z tym grzebali, my jesteśmy na końcu nitki i zamarzło ale nie w domu. próbowali rozmrażać wczoraj na podwórku między zasuwą a domem nic, potem przyjechała koparka dokopali się do sieci co idzie wzdłuż drogi i rozmrażali między drogą a naszą zasuwą też nic. a sąsiedzi mają wodę :/
 
miq: to bardzo proste, ja wchodze na urzad skarbowy w moim mieście na ich strone internetową, i tam jest podane co trzeba ściągnąć, potem masz taki sam druk jak normalnie sie rozliczasz, wpisujesz dane i program cie prowadzi co robić, tylko musisz mieć pit za tamten rok bo trzeba podać kwotę przychodu z poprzedniego roku ,wysyłasz i z głowy :-)

tu masz stronkę, kliknij do pobrania :
Witamy na stronie systemu e-Deklaracje


natka: zrób sobie tak pita, po co masz stac w kolejkach
ja nawet dostane zwrot 120 zl za internet :-D to zaszaleje
 
Ostatnia edycja:
no moja znajoma wysłała pita po południu a na 2gi dzień miała zwrot, także naprawdę szybko to idzie, wejdź na ta strone co podałam wyżej i rozlicz sie a juz nigdy nie będziesz chciał sie rozliczać normalnie :tak:
 
dzięki lamiav tylko nie wiem gdzie mam stare rozliczenia, i mam problem z zakwalifikowaniem swoich źródeł dochodów:( a zrobiłam jeszcze raz rozliczenie męża i wyszło mu "0" coś namieszał, więc w tym roku nie będzie tak jak w z eszlym
 
fasolka: nie panikuj, chociaz wiem ze to trudne bo ja znowu mam taki żółtawy sluz, a wczoraj jakos to myslałam ze to czop mi odlecial i sie zastanawiam caly czas, czy to to czy nie to, a dopiero 22-go mam wizyte. Musisz obserwowac czy masz tego duzo czy tylko to jednorazowy wyciek ;-)
Nie jest tego dużo bo to przepraszam za wyrażenie,powstaje ślad na papierze jak się podcieram po sikaniu.Na bieliznę nic nie leci, no ale za każdym razem jak robię siku to jest ten ślad:-( No nic jutro się przekonam co mi jest,a dzisiaj nic nie robię tylko odpoczywam. Jak będzie ok to oponki upiekę w poniedziałek na dzisiaj i tak mamy piernik :-)

neciuszka, miq: a nie rozpliczacie sie przez internet?? bo ja męża juz rozliczyłam ale u mnie mam problem podejrzewam ze to przez zmianę danych , adres i nazwisko i pewnie mi jeszcze nie poprawili.
Jak macie zwrot to połaca sie przez internet bo nawet po 2 dniach kasę na konto przesyłają

Ja nigdy się przezneta nie rozliczałam,ale czekam na pita od męża i wtedy podziałamy przez neta.
 
reklama
Do góry