reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam w tłusty czwartek :)

Przyznajcie się ile już zjadłyście pączków ?? 1179226914_Pączki.jpg
 
Ael Ty to się biedna z nami masz, no i powiedz jak może tutaj Ciebie zabraknąć? no nie może:tak:
a ja zjadłam bułkę i, i już wróciła oj
wiecie, co brzuszek mi chyba rośnie

No biedna z wami jestem :p
Na wymioty koniecznie jedz kisiel, działa osłonowo na osłabiony i podrażniony żołądek. I proszę o zdjęcie brzuszka :-)

ael: no za tydzień mam kontolę, wczoraj na wieczór to w ciagu godziny z pięć razy miałam skurcz, ale dzisiaj juz nic nie czuję, wiec i tak musze czekać, ale juz wiem ze jakby mnie te skurcze łapały to jadę i nie czekam jak ostatnio 3 dni, bo do szpitala to ja chce tylko na poród sie położyć więc sie pilnuję :tak:

Do przyszłego tygodnia chyba nie wytrwasz, coś mi się zdaje. Pilnuj się i cokolwiek by Cię zaniepokoiło szuraj do szpitala.


Nie wiem szlag mnie trafił, będą musieli jutro wcześniej przed pracą wyjechać i tyle i złożyć bo próbowałam różnych rzeczy i za każdym razem mi odrzuca zeznanie z błędem 414, niech się wypchają ooooooo

Dlatego kochana ja zrobię pita w tradycyjny sposób i w tradycyjny sposób wyślę pocztą :-)


Jak oporządzę małego to zrzucę zdjęcia z telefonu z małym i wrzucę coś :-)



DZIEWCZYNY JESTEM NA DRUGIM MIEJSCU, NIEWIELE BRAKUJE DO PIERWSZEGO, proszę o głosiki!!! Poproście znajomych w moim imieniu, będę niezmiernie wdzięczna!!! https://apps.facebook.com/wymarzona_praca/zdjecia/194
 
Lamiav to zapewne nie jest czop... Czop jest bardzo gesty... jak budyń wyjety z lodówki. A ja zielony sluz miałam jak miałam zaplenie szyjki macicy. Dużo tego wodnistego śluzu było...


Fasolka ja bym brudzenie sprawdziła i jechała na ip... bo to może byc cos z szyjka - choc nie musi.... to nie musi być czop, ale moze ci sie szyjka skracać bądz rozwierać. Plamiń nie wolno ignorować.
 
Ael no ja mam gotowy w formie tradycyjnej tylko nie ma kiedy go złożyć bo mąż pracuje teraz po 12 godzin, a jeden ciul czy on będzie musiał jechać do kielc na pocztę czy do urzędu. i pszę bardzo zagłosowałam :)


a swoją paczkę z wczorajszymi zakupkami zobaczę dopiero koło 23 bo kurier bał się wjeżdzać tutaj po bocznych i mąż z nim po drodze do pracy się spotkał i odebrał.
 
Ostatnia edycja:
Myślałam, ze to taki mam bo się najadłam ale jak mam II zm to mało jem, rano śniadanko i w pracy jogurt bo nie ma czasu na więcej, a wygląda to tak:
 

Załączniki

  • DSC00555.jpg
    DSC00555.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 12
  • DSC00558.jpg
    DSC00558.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 15
pyscek: ja ani jednego jeszcze nie zjadłam :-(nasdrobie po 14stej jak tato po mnie przyjdzie :-D

fifka: a to to nie było aż tak gęste, co wizytę gin sprawdza czy nie mam zapalenia, 2ipół tyg temu byłam to było wszystko oki, mam nadzieje ze nic mi sie tam nie zrobiło

nciuszka: no chciałm pomóc i przyspieszyć twojego pita a tu klops, jak dzisiaj zdążę to wstapie do us i zapytam o ten bład to przekaże co mi powiedzieli

miq: no pięknie po malutki rozkwita ci brzuszek ;-)
 
reklama
Miq brzusio faktycznie zaokrąglony a jaki ładny i zgrabny. Chudziutka jesteś to brzuszek będzie widać szybciej :-)

Sil zagłosowane!

Dziewczyny poproście znajomych o zagłosowanie na moje zdjęcie w konkursie! Będę wam niesamowicie wdzięczna, a szczególnie mój tyłek i kręgosłup które wypoczną na wygranej pufie :-D
 
Do góry