reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Lamia czemu wcześniej nie pisałaś o tym śluzie? Jeśli faktycznie czop, to te różowe plamienia mogą być oznaką rozwierania się szyjki! Baboku w auto i już jedź do szpitala na ginekologiczną izbę przyjęć!! JUŻ JUŻ!
 
Kurde moool za dużo was z tymi problemami!

FASOLA do wieczora jak zaczniesz krwawić albo brzuch boleć na IP!!!

Lamia obserwuj brzuch czy nie twardnieje za często, to zielone mogło być czopem, mogło być też śluzem ale musisz się pilnować. I do lekarza na kontrolę.
 
ael: no za tydzień mam kontolę, wczoraj na wieczór to w ciagu godziny z pięć razy miałam skurcz, ale dzisiaj juz nic nie czuję, wiec i tak musze czekać, ale juz wiem ze jakby mnie te skurcze łapały to jadę i nie czekam jak ostatnio 3 dni, bo do szpitala to ja chce tylko na poród sie położyć więc sie pilnuję :tak:
 
Ael Ty to się biedna z nami masz, no i powiedz jak może tutaj Ciebie zabraknąć? no nie może:tak:
a ja zjadłam bułkę i, i już wróciła oj
wiecie, co brzuszek mi chyba rośnie
 
Nie wiem szlag mnie trafił, będą musieli jutro wcześniej przed pracą wyjechać i tyle i złożyć bo próbowałam różnych rzeczy i za każdym razem mi odrzuca zeznanie z błędem 414, niech się wypchają ooooooo
 
Kurcze, Lamia, mnie się skojarzyło z zielonymi wodami płodowymi, bo one czasem ze śluzem odchodzą. Ale jak tego mało, to pewnie nie, ale uważaj na siebie.

Fasolka, leż brzuchem do góry dziś
 
reklama
Do góry