reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
chciałam grzecznie poinformować ,że ja nie mam zamiaru się w najbliższym czasie rozmnażać ;-) chyba,że jutro poprzez pączkowanie :)

nie mam dobrego osobnika na ojca :-)

ps. od kilku dni mama M. dzwoni do niego.. życzyć mu dobrych snów :-) brakuje mi jej tylko tu w podomce i ze szklanką ciepłego mleka ;-)

idę spać dobranoc dziewczyny :*

:-D:-D:-D ha ha ha ha ha ha ha Gdzies Ty ich znalazła???????????????:confused2:
 
A ja tak teraz zaczęłam się zastanawiać ze chyba przechodzę kryzys laktacyjny 3 tygodnia... Bo piersi mam miękkie a mały co godzinę chce jeść... i to nie tylko to ze szuka... ON SIĘ NAUCZYŁ PŁAKAĆ :szok: Ja cały czas zwalam to na ból brzuszka... ale on po jedzeniu się uspokaja i zasypia... Nerwowy się robi jak się przebudzi... a dzisiaj zrobiłam eksperyment i karmiłam wtedy kiedy chciał... i dzieciak nie do poznania!

Teraz dwie piersi mi wyssał - mam dwa flaki a ten wcale nie wygląda na przejedzonego... Teraz popijam sobie karmi na noc... trzeba popracować nad tym moim mleczkiem

a może dokarmiaj go raz dziennie sztucznym mlekiem? (tak robi moja bratowa i jest zachwycona). Zaczęli dokarmiać, bo mala ciągle głodna była (u niej chodziło o 'jakosc' mleka..było za wodniste czy coś-nie znam się).
Myślę,że małego nie zaszkodzi butlka sztucznego mleka.. ja się wychowałam na sztucznym :-) (w ogóle karmiona piersią nie byłam)
 
Magda wiesz, co ja rozumię kochana mama le kurcze to już jest chore! Chłop ma już swój wiek a ona z takimi pierdołami?? :confused2: a jak on na to reaguje?

A co do ciepłego mleka to podła jesteś! :-p zrobiłaś mi smaka jak nie wiem a staram się ograniczać przy karmieniu z krowim mlekiem

Kurczę jeśli dobrze mi się zdaje to młody w tym leżaczku śpi już 3 godziny :szok: najchętniej bym go tam wsadziła na całą noc jakby nie to, że jednak leży w takiej pozycji półsiedzącej a to chyba nie najlepiej dla jego kręgosłupa

Jak on na to reaguje, nie wiem.. on przyzwyczajony ,że ona lubi wszystko kontrolować i trzymać na wszystkim rękę. Dziś dzwoniła do niego, że jak mu PIT nie przyszedł to oni po pracy pojadą i ONA ZAŁATWI :-) w Urzędzie Skarbowym..

:-D:-D:-D ha ha ha ha ha ha ha Gdzies Ty ich znalazła???????????????:confused2:
amalfi.. wydawał mi się porządnym facetem ułożonym.. jest taki.. ale do tego jak doszła mamusia to jest mieszanka wybuchowa..
 
Siemka z rana.
Mój organizm napędził mi niezłego stracha, od rana mam lekko różowy ślad na papierze toaletowy, nie jest jakoś dużo śluzu czy coś, powiedziałabym,że mniej niż normalnie,ale kolorek ni to róż ni brzoskwinka :-(
Założyłam teraz wkładkę i będę obserwowała czy coś zemnie leci. Tak czy siak wizyta jednak jutro a nie w poniedziałek. Do poniedziałku gotowa jestem zwariować
 
witam melduje że nadal nie rodze... i pół nocy nie spalam... zycze milego tlustego czwartku będę później.
 
reklama
Witam sie z rana . Ja dzisiaj bez pączków . Wszystko mnie boli. Myslalam 3dni temu ze @ przyjdzie . A nie przyszla i tak cały czas boli mnie podbrzusze. :( Gdyby nie to ze Wiki sie obudziła to pewnie jeszcze bym spała ...hehehe :)
Mąż jak zwykle syf w domu zostawił wiec musze ogarnąc.
 
Do góry