reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
magdalenko no no ale fajnie ;-) zdziwiony byl co to jest cos nowego dostal i niewie o co loto ;-)

zafasolkuje no mnie to zdziwilo bo wczoraj ani entuzjazmu a ni nic nie powiedzial.. a tu jednak go to zainteresowalo ;-) wiem ze nie bedzie latwo utrzymac sie samemu ale miec wlasne mieszkanie to jest cos ;-) w koncu w czerwcu bedzie 6 lat razem a 3 po ślubie wiec moze pora najwyzsza miec wlasny kacik ;-) az sie doczekac nie moge teraz to bede myslec o mieszkanku a nie o porodzie ;-) ktory sie niechce zaczac ;-)
 
a ja już w pracy, zakupiłam sobie gazetkę dla mam a tam kocyk gratis, taki malutki 1m na 1 m ale mam pierwsza rzecz dla maluszka, heh był tylko różowy, może to znak:tak:
 
Hallo :biggrin2:

Tęskniłyście?

Ja tak na szybko.. Wczoraj byłam u lekarz, Maluch rośnie prawidłowo i ma 250g :biggrin2: w poniedziałek idę na szczegółowe bad połówkowe i mam nadzieję, ze synuś się potwierdzi :tak:

Nie nadrobię Was - nie ma szans :sorry2: jestem rzadko i będę jeszcze tak przez ok tydzień.. Aktualnie przeprowadziłam się do mamy na kilka dni o zgrozo.. Ciśnienie mam podniesione 50 razy na dzień.. Z moją mamą jest tak, że z daleko jest ok i najlepsze przyjaciółki a razem z nią mieszkać to masakra.. No i aktualnie czepia się, że siedzę na kompie a tym bardziej na forum i ma te swoje komentarze.. Ogólnie o wszystko się czepia :wściekła/y: Nie jedz tyle, idź już spać, w ciąży tyle na kompie nie siedź non stop ma jakieś ale :confused: więc żeby tego wszystkiego nie słuchać to wole czytać książki :biggrin2: a najlepiej wyjść z domu....
remont u mnie potrwa jeszcze jakiś tydzień więc muszę to przetrwać..

Buziaki dla Was :*
 
miq co to za gazetka tytul ;-)?
zafasolkuje mieszkamy z tesciami mamy swoj pokoj a oni 2 pokoje i wspolna lazienke i kuchnie ;-) a w sumie nie bylo by trzeba sie wielce meczyc z przeprowadzka bo tylko jedno pietro nizej a na 2 pietro zawsze latwiej wejsc ;-) ale jestem ciekawa az sie jutra nie moge doczekac ;-) w sumie nie ucieklibnysmy daleko wiec tesciowa miala by blisko by opiekowac sie mala ;-) i zawsze moglabym podrzucic itd ;-) a tesciu nie bylby smutny by ogladac mecze bo mowi ze samemu mecz ogladac to nie to samo jak z synem ;-P

natkusia teskniłam ;-) super ze wizyta udana ;-)
 
Ostatnia edycja:
Netkusia normalka... Ja mam tak samo z moją mamą. Niby jest super, jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami, ale z daleka... jak z nią zbyt często przebywam to też się robi gorąco... :no:


Magdalena
super ten leżaczek! A z Bartusia przystojniaczek!! :tak:


Atanku
widzisz? Czasem wkurzamy sie na naszych facetów a oni chcę dobrze... ale taka nasza porywcza kobieca natura...


A oto fotka specjalnie dla Ael! No i przepraszam ze dopiero teraz... :zawstydzona/y:

qqqq.jpg

Ciuszki psują idealnie!



A dzisiaj Konradowi coś dolega... praktycznie od rana nie śpi... co raz płaczę... nie mam nawet czasu zeby coś zjeść... Mąż po małej reprymendzie poszedł mi obiad zrobić bo z głodu umieram.... :no:
 
fifka ojoj wspolczuje ze cos dolega konradkowi... :*<glaszcze>
ale slicznie wyglada w ciuszkach i tak ladnie spi na zdjeciu ;-)
 
reklama
Atan to magazyn Dziecko, cena 5.99 Dodatki - niespodzianki!
na żywo się lepiej prezentuje, jam mam ten se słoniami, jak na nie patrze to mi się coś przypomniało... trzeba uważać jakie wzory ma wokół siebie nasze dziecko. Mój szwagier ma już nascie lat, ale jak ma gorączkę to zawsze widzi słonie i wszyscy myśleli dlaczego. Ostatnio teściowa robiła porządki i znalazła jego kocyk z dzieciństwa a na nim co? słonie he he
 
Do góry