reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no bez przesady, kiedy będziemy jadły jak nie teraz, szamać na co macie ochotę, a ja się przyznam, że zżarłam cala kiełbasę od teściowej a miała 0,5 metra:szok:
 
reklama
ja nie mam nic słodkiego, w ogóle mało słodkiego jem wolę chipsiki, i to zwykle najtańsze z Biedronki
 
pyscek nic sie nie dzieje maz wlasnie poszedl do pracy jutro ma wolne wiec wieczorkiem moze bedzie sex ;-)
chyba ze go w pracy wymecza..

magdalenko ja za 50 zl go kupie ;-) ja bede miec chrzciny w swieta wielkanocne ;-) bo tak wypadaja w kosciolku ;-) ale moge kupic dopiero jak mi zus pieniadze da...ale chceeeeeeeeeeeeee ;-)
 
Miq ja jak rano wstawałam to biegłam wymiotować złocią, bo byłam na czczo... - wiem ze to mało apetyczne... ale tak wlaśnie w ciąży jest ze bez powodu się wymiotuję... A jak wyszłam z domu np. na pobieranie krwi to z tych nudności myślałam ze umre... chowałam się w po kątach i puszczałam pawie żeby sobie ulżyć...


Magdalena to z jednej strony urocze jest... ale z drugiej męczące... :no: Ja teraz na studia piszę pracę... i jest to sport ekstremalny przy moim małym...
 
laski zastanawiałyście sie nad szczepieniami na te rotawirusy meningokoki i pneumokiki? bo to jakaś masakra cenowa jest

Ja się zastanawiałam na rotawirusy bo młody od teściowej złapał w tamtym roku w czerwcu i wylądował w szpitalu w nieciekawym stanie :/ wiem, że kosztują ale jakby udało mi się odłożyć to bym odżałowała. Tylko, że właśnie z tymi rotawirusami jest tak, że szczepionka jest przeciw 5 różnym szczepom tego cholerstwa a w sumie występuje 250 :/:/:/:/ no i bardziej teraz się nastawiam na pneumokoki bo myślę o żłobku za 2 lata...

pyscek nic sie nie dzieje maz wlasnie poszedl do pracy jutro ma wolne wiec wieczorkiem moze bedzie sex ;-)
chyba ze go w pracy wymecza..

magdalenko ja za 50 zl go kupie ;-) ja bede miec chrzciny w swieta wielkanocne ;-) bo tak wypadaja w kosciolku ;-) ale moge kupic dopiero jak mi zus pieniadze da...ale chceeeeeeeeeeeeee ;-)

Ooo proszę! No to super!! Jak jesteś przekonana to Ci go zostawię ;-) możesz go nawet wziąć przed samymi chrzcinami, jak Ci będzie pasować :-)


Fifka ja muszę pracę licencjacką kończyć i nawet nie zabieram się bo mi się totalnie nie chce... nie mówiąc już o tym, ze do końca marca muszę zaliczyć praktyki ale w ogóle nie uśmiecha mi się w trakcie macierzyńskiego, którego i tak jest mało jeszcze przez dwa tygodnie popylać na praktyki....
 
Ostatnia edycja:
ja się jeszcze nad tym wszystkim nie zastanawiałam

znów oddaję się pisaniu na zlecenie teraz już drugie rozdziały pisze wszystkim :)
 
reklama
no to magdalenko rozkladaj lezaczek ;-) fajnie ;-)
a rozek chce bo ja uwielbiam serca ;-) dogadamy sie po chrzcinach bartusia ;-) to mi podeslesz numer konta i wysle ci sianko ;-)

p.s. czy ktos wie co jest z lovka ?? miala przedemna rodzic a jej tu niema nie odbiera telefonu nic a nic..

ide cos wszamac ;-)
 
Do góry