reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Cześć dziewczyny !
Bellka super! Oby maleństwo rosło zdrowe !! :-)
Kurczę mam jakiś taki podły humor. Mam ochotę pobić wszystkich wokół. masakra....Chodzę taka jakaś podkur**ona, że aż tachykardię załapałam....kocham hormony
 
No właśnie a od którego tygodnia jest robione już takie normalne usg?
mig nie martw się, nie jesteś sama :-D ja też jestem zielona i jak tak przeglądam sobie różne rzeczy na allegro to wogóle nie mam pojęcia co będzie rzeczywiście potrzebne a co zbędne.
Neciuszka współczuje problemów z wodą, trzymam kciuki żeby jak najszybciej wam to naprawili
Ale ciesze się że akurat mąż nie ma potrzeby teraz chodzić do pracy, bo ja nie wiem jak bym sobie sama poradziła. I muszę go pochwalić że wczoraj zrobił pierwszy w zyciu obiad, usmażył rybkę :-D Jak dobrze że mamy aneks kuchenny w pokoju to przynajmniej mam pod kontrolą wszystko co robi i mogę go instruować z kanapy :-D A teraz wysłałam go po pączki, bo rano w ddtvn mówili o tych pączkach i smaka mi narobili. A ja mam taką chęć na chipsy a mąż mi nie chce kupić :wściekła/y: Ale wczoraj młodsza siostra się zlitowała i dała mi troszkę :tak:
 
myślę, że tak 12 można już zwykłe usg, właśnie odwiedziła mnie teściowa, przyniosła mi swojską wędzoną kiełbachę i zestaw ręczników do kuchni, szok
bellcia a z tymi chipsami to jakbym swojego widziała, ostatnio musialam go przekupić, żeby mi kupił, coli też nie chce mi dać, wczoraj miałam taką ochotę jak on pił, że prawie język połknęłam, powiedzialam, żeby mi dal 2 łyki to mi się kolacja lepiej odbije-i dał dosłownie 2 łyki
 
Ostatnia edycja:
hej ja dzisiaj do dentysty ide trzymajcie &&&&&&&&&&& żebym nie padla na fotelu, choć pewnie o znieczulenie poprosze :tak:


iwasek; witaj spowrotem, jak Igorek rosnie, sliczny jest

neciuszka:biedulko, pakuj sie i przyjeżdżaj do mnie na kompanko :-)

fasola: daj troche piernika, mniam lubie bardzo
bellka: trzymama &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7777
7&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

atanku: w brzuszek cmok, cmok

fifka:
ten twoj maluszek to mały cudak ;-)tylko przy mamusi czuje sie bezpiecznie

miq
co do rzygania to ja mialam tylko pare dni i to była grypa a tak to wiem ze fifka i ael dużo wymiotowały
 
lamiav u mnie to był dzisiaj pierwszy taki incydent, aż mnie zszokowało, że można tak bez powodu...
 
Ja jeszcze w 13 tygodniu miałam wewnętrzne USG takie trochę prenatalne. Później w 19 też dowcipne było bo mi szyjkę mierzył i teraz w 26 jak się źle czułam to też mi szyjke przez wewnętrzne zbadał, ale najpierw robił normalne

miq
to gratulujemy pierwszego razu hyhyhy
 
reklama
witam
Neciuszka to nie wesoło, uważajcie na siebie, żebyście się nie przeziębili, osz niech już wiosna przyjdzie, tak mało było tej zimy ale mam jej dosyć
mam pytanko do dziewczyn, którym wymioty ciążowe nie są obce:sorry2: to jest tak, ze się wymiotuje tak bez powodu?nic mnie nie podrażniło, żaden zapach a ledwo do kibla dobiegłam, koszmar
no niestety to tak jest z tymi wymiotami...
witam sie snieznie i ja
oj M. to ja dzis nie zobacze w domu... od 4 rano telefony z pracy o 6 juz sie zerwal i pojechal - on pracuje w firmie zajmujacej sie odsniezaniem wiec dzis bedzie mial mase pracy ale mam nadzieje ze przestanie padac i wroci na noc...

ja nie robie nic na jutro mamy moj wczorajszy niewypalowy sernik i juz,
miq z tego co wiem to z tymi wymiotami to tak wlasnie jest...
monika - ja bym powtorzyla te badania hormonalne... moze najlepiej zapisz sie jeszcze do innego lekarza i niech Ci powtorzy wszytskie badania bedziesz spokojniejsza tym bardziej ze sama mowisz ze czujesz roznice

Atanku no Ty to juz faktycznie jak bomba tykasz :)
jak czytam o tych Waszych przygodach z maluchami to juz bym chciala zeby bylo po wszytskim...
powiedzcie mi Wy tez pod koniec ciazy czulyscie sie tak zleAtanku Ty dobrze sie czujesz? Ja mam obolale plecy, ledwo moge wstac w nocy z lozka do wc, nogi bola rece napuchniete nie moge palcy zgiac bo mnie bola czuje sie jak slon
tak tak zle sie czuc mozna... ja wstac z lozka mam problemy choc sa dni ze czuje ze nic nie boli boli ogolnie kregoslup ale to dlatego ze mam 105kg wiec ciezko... a do tego caly czas obolale podbrzusze tylko skurczy brak... wiec jak sie cos zacznie napewno napisze nie bojcie żaby ;-) spałam puki moglam troszke odespac ;-)
 
Do góry