reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witajcie!
Postaram się Was nadrobić później bo teraz nie mam na to siły.
Ja przed wczoraj trafiłam do gina mojego z różowym śluzem. Okazało się że zaczęła odklejać się kosmówka. Ale gin mnie uspokoił i powiedział że to bardzo często się zdaża i mam sie nie przejmować. Ale plus z wizyty taki że słuchaliśmy już pięknie bijącego serduszka. Normalnie najpiękniejszy dźwięk jaki słyszałam :-D Dostała oczywiście dupka i mam cały czas leżeć :confused2: Już mnie wszystko boli od tego leżenia a to dopiero 3 dzień. Za tydzień kolejna wizyta i mam nadzieję że będzie lepiej i będę mogła poruszać się trochę po domu.
 
reklama
witam sie snieznie i ja
oj M. to ja dzis nie zobacze w domu... od 4 rano telefony z pracy o 6 juz sie zerwal i pojechal - on pracuje w firmie zajmujacej sie odsniezaniem wiec dzis bedzie mial mase pracy ale mam nadzieje ze przestanie padac i wroci na noc...

ja nie robie nic na jutro mamy moj wczorajszy niewypalowy sernik i juz,
miq z tego co wiem to z tymi wymiotami to tak wlasnie jest...
monika - ja bym powtorzyla te badania hormonalne... moze najlepiej zapisz sie jeszcze do innego lekarza i niech Ci powtorzy wszytskie badania bedziesz spokojniejsza tym bardziej ze sama mowisz ze czujesz roznice

Atanku no Ty to juz faktycznie jak bomba tykasz :)
jak czytam o tych Waszych przygodach z maluchami to juz bym chciala zeby bylo po wszytskim...
powiedzcie mi Wy tez pod koniec ciazy czulyscie sie tak zleAtanku Ty dobrze sie czujesz? Ja mam obolale plecy, ledwo moge wstac w nocy z lozka do wc, nogi bola rece napuchniete nie moge palcy zgiac bo mnie bola czuje sie jak slon
 
Fasolka ja skanowałam allegro i robiłam listę co od kogo chcę kupić a pora się za pisanie wziąć, ale najpierw muszę mięsko sobie podzielić i pochować bo był pan ale ja nie wychodziłam dałam teściowej kartkę i pieniądze.

Bellka trzymam kciuki za maluszka :) będzie dobrze :*

K&M dobrze wiem co to znaczy mój teść odśnieża sam całą gminę bo pracuje w zgk więc też ciekawie mu się dzień i noc zapowiadają

dziewczyny trzymajcie kciuki przyjechali próbować rozmrażać tą wodę oby się udało i nie popękały rury
 
Sama byłam, bo mąż niestety był w pracy :-( I gina jeszcze nie pytałam co on na wizytę z mężem ale za tydzień się zapytam i mam .nadzieję że będzie to mozliwe
 
Neciuszka to trzymam kciuki - bedzie dobrze i bedziesz dzis sie pluskac

Belka wizyta z mezem bedzie na 100% mozliwa ja na jednym USG bylam nawet z mezem i moim tata bo niechcacy sie nawinal i lekarz sie zgodzil na wieksza publicznosc - troche sie zdziwil jak zobaczyl 2 facetow ale jak uslyszal ze to tatus a to dziadek (moj tata moglby sam byc tatusiem takiego malucha) i to piewszy wnuczek bedzie to tylko sie smial i zbieral zaklady kto co pbstawia chlopakl czy dziewczyna bo to polowkowe bylo akurat
 
Ostatnia edycja:
no ja teraz też jeszcze wejdę sama, dopiero jak będę miała zwykłe usg(nie dopochwowe) to wezmę męża:tak:
wiecie co, tak oglądam sobie ubranka i doszło do mnie, że jestem zielona, nawet nie wiem w co i jak ubiera się dziecko, te śpioszki, body, pajacyki ... o co chodzi:szok:
 
reklama
eh no i chyba lipa dziś będzie żadnego efektu nie ma zmroziło prawdopodobnie poza podwórkiem a żeby za to się zabrać to koparka żeby mogli się pod drogę dostać która jak coś dopiero jutro

bellka mój mąż chodzi na usg tylko, ale też odkąd nie mam dopochwowego.

ja już się soboty doczekać nie mogę żeby zobaczyć moją kruszynkę no i może się wkońcu ładnie pokaże i będziemy mieli jakieś zdjęcie
 
Do góry