reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
aa a i snil mi sie porod...
wink2.gif
ale smiesznie
wink2.gif
bo snilo mi sie ze poszlam na wizyte co mam w poniedzialek do ginka i bada szyjke i mowi oo wody odeszly i po chwili skurcz on mowi nie pchaj a ja nie moglam sie powstrzymac i glówke bylo widac i nastepny skurcz i Amelka byla na swiecie ale nie chciala krzyczec ani plakac tylko szukala ustami cycka
wink2.gif
i jak ja przystawil do piersi o zaczela jesc
wink2.gif
taki mialam sen
wink2.gif
 
magdalena: wiem, że jestem w ciąży i dopóki chodze w ciuchach to jestem dumna z mojego brzucha to jest wszystko oki, ale jak sie mam rozebrać to masakra, wieloryb totalny

oglądacie na polsacie ten program trudne sprawy, boże dzieci rodzą dzieci co sie dzieiej z tym światem, takim małolatom wydaje sie ze moga wszystko sex najlepiej od 12 roku zycia i w ogóle mysla ze to zabawa w dom , a widze ogólnie od paru lat ze dziewczyny sa gorsze niz chłopcy
a rodzice to jeszcze głupsi niz dzieci
 
Ostatnia edycja:
masakra taka znajoma dzisiaj urodziła - ale jak. Obudziły ją koło 8 skurcze ,takie dość częste, ale nie specjalnie bolące,poszła się wykąpać i jak była pod prysznicem to jej wody odeszły, szybko się ubrała wsiadła w taxi i dawaj do szpitala. Około 9 odeszły wody, a o 10:20 miała dziecko na rękach, w sumie w szpitalu zajęło to wszystko jakieś 30minut, śmiała się,że prawie w taksówce urodziła bo wtedy to już miała skurcze z prawdziwego zdarzenia hyhyhy

magdalena: wiem, że jestem w ciąży i dopóki chodze w ciuchach to jestem dumna z mojego brzucha to jest wszystko oki, ale jak sie mam rozebrać to masakra, wieloryb totalny
mam to samo, ostatnio rodzice proponowali wspólny wyjazd na baseny,ale odmówiłam
 
Lamia ja dopiero teraz przełączyłam na polsat :-p

Fasolka no takiego porodu to tylko pogratulować i pozazdrościć
 
Magdalena no my to mamy tyle badań... zaraz na dniach jedziemy na badanie słuchu w ramach wielkiej orkiestry świątecznej pomocy (nie obowiązkowe ale skoro za darmo to jedziemy). Usg stawów biodrowych - to już obowiązkowe - Robi się koło 2 miesiąca życia. Jak skończy 6 tygodni to szczepienia... A dodatkowo mamy skierowanie na badania wykluczające problemy wieku wcześniaczego. Bo mały niby nie wcześniak, więc nie jest obowiązkowe, ale skoro dostaliśmy skierowanie to pewnie pójdziemy :tak:


Fasolka no to nieźle! Musiała szybko mieć rozwarcie :szok:
 
W 6 tygodniu życia tez idziemy na szczepienia więc zapytam o to USG bioderek. Słuch miał badany w szpitalu zaraz po urodzeniu i wszystko w porządku więc nie ma potrzeby. Zastanawiamy się tylko nad szczepionką na rotawirusy....
 
Dla mnie to jakiś kosmiczny poród hyhyhy :-) Jej mąż to mój kolega jak dzwonił to się śmiał, ze ledwo na odcięcie pępowiny zdążył, a ruszył z pracy jak tylko zadzwoniła, ze jedzie do szpitala i jeszcze mu mówiła jedź ostrożnie nie spiesz się bo to pare godzin potrwa hyhhhy
 
reklama
Magdalena a ty wiesz ile ona kosztuję? Jak ja rozeznałam się w tych cenach to mi oczy z orbit wyszły.... zapewne zapłace za te podstawowe szczepionki żeby jednak były w jednym zastrzyku i zeby małego tyle razy nie kuli... Bo to 150złx3 co 6 tygodni... A ratowirusy jakoś ponad 300złx2...


Fasolka
bo z tymi porodami to jest włąśnie tak ze sama nie wiesz ile to potrawa! Ja z Ael smsowałam podczas porodu to mówiła ze pewnie koło 4-5 urodzę a ja jej odpisałam ze mam nadzieję ze do 2 będzie po wszystkim... i tak o 1.50 mały już był :-D
 
Do góry