reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam ;** :-)

Trochę mnie nie było i wydarzyło się coś ciekawego.?? Są jakieś nowe fasolki.??

Nie mam zbytnio czasu zaglądać bo zabrałam się za psychologię i czytam sagę "Zmierzch" i nie ma kiedy zajrzeć. W środę też byłam na pogrzebie taty koleżanki. Ehh..
 
reklama
co tam kobietki porabiacie, bo my z małą słuchamy Beethovena , mozarta i ja oglądam sobie delfiny, bo uwielbiam i marzę żeby z nimi popływać no i nurkować uwielbiam podwodny świat to chociaż sobie filmiki moge włączyć :-)
 
ale nie pogniewałabym sie jakby sie wczesniej urodzila ;-) bo bol podbrzusza daje sie weznaki...
 
Ja tez mialam zamiar zrobic w tym cyklu testy owulacyjne,ale przedwczoraj skoczyla mi niespodziewanie temperatura i pewnie juz po owulacji. Nastawilam sie od 16dc na testowanie i znowu klapa.Mozna czekac do nastepnego... eh.. i planuj tu cos...
 
Atanku ból połogowy jest gorszy niż ten teraz :-D uwierz mi....


My to kobiety mamy przechlapane... boli w ciąży... później poród boli i połóg... przes*ane...
 
reklama
[SIZE=-2]no wierzę...ciąża to ogólnie jedno wielkie czekanie...najpierw czekasz na "II", potem na usg i bicie serduszka, usg genetyczne, pierwsze ruchy....i tak do samego końca, :-) a poród to już kulminacja emocji!!!:-):-):-)i na wszystko trzeba czekac ;-)[/SIZE]
 
Do góry