reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej!
Krótka relacja z wizyty: usg nic nie wykazało niepokojącego, cytologia(której tez juz się zaczełam bac) ok. Gin stwierdził, ze progesteron mimo, że jest wyższy niż podane normy wskazują jest ok. Mam na to nie patrzeć. Biorąc pod uwagę dzień cyklu, w którym był badany wszystko jest ok. TSH lekko podwyższone. To wiedziałam. Przepisał mi lekką dawkę Euthyroxu. Prolaktyna jak stwierdził, jest wysoka. Ale mam się nie przejmować. Twierdzi, że nie takie wzrosty prl już widział, a kobiety zachodziły w ciążę. Oczywiście dostałam bromergon.
Kazał się starać, cały czas, nie przerywać. Za miesiąc powtórzyć badania TSH i prl i z wynikami do niego. Wtedy zobaczymy co dalej.
Ogólnie rzecz biorąc pozytywnie. Stwierdził, że pewnie za miesiąć się to wyreguluje. Daje pół roku na zajście, jak nie dojdzie do tego da mi skierowanie do kliniki leczenia niepłodności. Dłużej nie ma co czekać, szkoda tracić czas.
To tyle. Mam nadzieję, ze nie był ten mój wywód zbyt chaotyczny:-)
 
reklama
danao to dobre wiesci ;-) wiec trzymamy &&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;-)
 
Danao super wieści!!! :tak: Życzę ci zebyś jak najszybciej doczekała się swojej upragnionej fasolki!!


Atanku tu masz rację... czekanie czekanie i jeszcze raz czekanie... po porodzie też czekasz... a to na pierwsze słowo, pierwszy ząbek, pierwsze kroki itp :tak: A wcześniej jeszcze czekanie na powrót do normalności po ciaży... Ja już marzę o tym, zeby mnie nic nie bolało... :sorry2:
 
danao: no to wspaniale:-), teraz pozostaję wam już tylko na spokojnie ,bez stresu ralaksować się w sypialni i obić wygibasy :-D
trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za szybki efekt no iślę
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
na zdrową i mocną fasolkę ;-)
 
hello...
A ja dzisiaj znow przezylam traume.. Bylam w pracy i zacząlo pobolewac podbrzusze i dziwnie mokro mi sie zrobilo... To ja lece do lazienki bo myslalam ze @ a tu nic i tak do teraz a zawsze bolal brzuch i od razu @... Dziwne to wszystko i zdarzylo sie juz 2 raz... Oszalec mozna...
Fasolko no no no laska z Ciebie ze hej...
Magdaleno ale z Bartusia przystojniak, a jaki juz silny :)
Atanku Kochana jeszcze troche i Amelka bedzie z Wami :***
A i bukieciki slubne przepiękne, bede wiedziala do kogo sie zgłosić jakby co :)
Napaliłam w piecu i czekam za moim D... a jutro na zajęcia...
 
reklama
chcialam dzisiaj kupić ale przeszlam apteke i nie chcialo mi sie cofac bo zimno jak nie wiem... Jak jutro nie zapomne to kupie i wszystko sie okaze... Boje sie troche, ale musze spr przed pojsciem do gina...
 
Do góry