reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
fasolka nie choroba, a ja jeszcze nigdy taka bezsilna nie byłam:no:
Dziewczyny używacie jakiś kremów przeciw rozstępom? Bo mam zamiar sobie coś kupić. Narazie smaruje się oliwką, ale ona jest taka tłusta :wściekła/y: Myślałam o Mustelli bo można ją również w 1 trymestrze stosować.
Kurcze wyskoczył mi właśnie wielki pryszcz na dekolcie :angry: pierwszy raz w życiu!
 
bellka: ja też na poczatku używałam oliwki ale wcale ona tak dobrze mi skóry nie nawilżała, bo misie sypała, wiec zaczęłam używać nivea soft i od razu mi sie lepsza zrobił , bardziej mi odpowiada, a teraz to kupiłam sobie krem nivea s.o.s. dla dzieci i tym smaruje, a niczego na rozstępy specjalnego nie mam
 
pok kochana, aż mi się lepiej zrobiło że nie jestem z tym sama. Ja oczywiście cierpliwie znosze te wszystkie objawy, tylko denerwuje mnie ta moja niemoc, że co chwilę zmęczona, nie mogę robić wszystkiego tak jak wcześniej. Wczoraj sprzątałam łazienkę, zajęło mi to pół dnia :szok: Nawet obiadu już nie zrobiłam bo nie miałam kompletnie na to siły i do tego jeszcze te zapachy :baffled: Ale ciesze się że teraz chociaż mąż mi dużo pomaga i jak wraca z pracy to każe mi tylko leżeć.
Fasolka ale laska z Ciebie :tak: już jakiś czas temu widziałam Twoje fotki, ale jakoś wtedy nie odpisałam bo nie miałam czasu.

Tez mnie to dobija. Ja normalnie jestem potwornie aktyena a teraz posciel zmienie i sil juz brak. Moj m niestety nie moze mi za bardzo pomoc, bo sam jest ciezko chory i jakos bedziemy musieli na wszystko znalezc sposob.

Ja na rozstepy kupilam wczoraj mustelle. Wg monego m nie ma w ogole zapachu a mi smierdzi najgorszym ohydztwem. Do tego pani w aptece doradzila olejek z migdalow - 2 razy w tyg mustella rano i wieczorem a w pozostale dni oliwka.
 
odnośnie oliwki jest jedna ważna zasada. Kąpiesz się smarujesz mokrą skórę oliwką i czekasz aż samo wyschnie, wtedy skóra się nawilża. Nałożenie oliwki na osuszoną skórę,tylko ją jeszcze bardziej wysusza.

co to jest ta mustella?
 
bellka powiem ci co usłyszałam od wielu koleżanek, czy będziesz smarować czy nie jak mają ci się zrobić rozstępy to ci się zrobią. i wiele mówi że część ciążowych rozstępów w jakiś magiczny sposób znika po porodzie za jakiś czas. mnie zapachy tak drażniły że prawie nie gotowałam przez pewnien czas a jeśli już to zupy ;) nie miej wyrzutów to minie mój małż przeżył Fasolki przeżył to i twój zniesie ;)

moja niunia właśnie się wyżej przemieściła :-D
 
reklama
hej dziewczyny, ja smaruje brzuszek i piersi kremem na rozstępy - fissan, może czasami nieregularnie, zobaczymy jak będzie; fizycznie czuje się dobrze, ale psychicznie to jestem wrakiem człowieka
 
Do góry