reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam nieco spóźniona nasze staraszki :* Też za wami tęskniłam :* Fluidków nie wyśle bo ja już nie ciężarna...


Pok współczuję ci... bo wiem co czujesz... ja miałam kompletną tragedię jeśli chodzi o nudności do 16 tygodnia... schudłam jak pies (7kg straciłam).... strach się bać... :no: I tu masz rację ze czułam się bardziej chora niż kiedykolwiek.... Jak słyszę że to stan błogosławiony to mam ochote komuś w żeby dać...


Danao Powodzenia na wizycie :*


Lamiav no zanim mój berbeć osiągnie 5 kg... to z dwa miesiące jeszcze minął...
A co do naleśników współczuję XD


Miq każda kobieta jest inna.... jedna ma objawy inna nie... serio... i nie ma w tym nic złego. To chodzi tylko to że jesteś mniej wrażliwa na zmiany hormonalne w organizmie. Ciesz się a nie się zamartwiasz :sorry2:
A bukiecik śliczny :tak:


Madziu no my wciąż czekamy na wasze decyzję :-D


Fasolka śliczna fryzurka!



Ja spadam bo małego brzuszek boli.... chyba się przejadł.... będe miała dzisiaj zabawy...
 
Fasola ale lachon z ciebie :) a siostrzyczka też niczego sobie ;)

zakończyłam pisanie dla męża bo nie mam pojęcia co on dalej potrzebuje i wpakowałam się do łóżka bo malutka coś mi nisko siedzi od wczoraj a już wyżej była, chyba że ma miejsce jeszcze to sobie wędruje
 
reklama
Do góry