reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Donia jeszcze raz gratuluję!! Malutka jest śliczna! :-D Dzisiaj tak sobie myślałam ze mamy dzieci w podobnym "rozmiarze" Bo ja swojego nie mam w co ubrać jest taki drobny z tymi swoimi 50 centymetrami...


Ja się melduję ze żyję! Choć naprawdę jestem zalatana, bo jak nie mały to trzeba coś w domu zrobić to się zdrzemnąć i nie ma dnia... Mały grzeczniutki ale dzisiaj w ogóle spać mi nie chciał... nie płakał ale domagał się pogadania z nim, przytulenia... jakoś mu sie mamy dzisiaj chcę... W nocy wstaje co dwie godziny na jedzenie a tak to śpi jak zabity więc i ja jestem całkiem fajnie wypoczęta :tak:



Bardzo się domaga mojej obecności a ja nie mam serca mu tego odmówić... ach te instynkty...


Która mi streści co się działo? Ja naprawde nie dan]m rady tego przeczytać... :zawstydzona/y:

fifka dziękuję :-)
Mnie sie wydaje, że Amelcia ma więcej niż 50 cm, bo ubranka 56 są na nią w sam raz i wcale nie musze podwijać, może zmierzę ją wieczorem.
Za to jest bardzo wrazliwa na temperaturę i właśnie grzeje się z tatusiem skóra do skóry
 
Moge sobie wyobrazic, jak sie czulas,gdy zobaczylas dwie kreski a pozniej przyszedl okres...Mi nie bylo dane nawet do testu doczekac...Dobijajace to jest. No ale musze najpierw odczekac do konca wszstkie badania i miec nadzieje, ze nic powaznego nie wynajda...A skad wiesz, ze nie mialas owulacji?Masz cykl monitorowany, czy robisz testy?
 
ojej..jak wszystkie urodzicie to się strasznie pusto zrobi :-(...a pamiętam jak w czerwcu się zarejestrowałam..to wszystkie o starankach rozmawiałyście :) tematy wykresów, termometrów.. a teraz juz pieluchy zmieniacie..jakoś mi się na sentymenty wzięło.. :-p
 
alexast masakra! już wole miec negatywne testy niż pozytywny 2 tyg cieszyć sie "ciążą" i dostac okres....
u mnie dalej cisza... dzisiaj robiłam test - negatywny.
zabukowałam sobie bilet do pl na 24 lutego i wizyte u lekarza... niech mnie zbadają bo tu mają wyrabane na to ci sie ze mną dzieje...
 
Didżej ma falstart bo idzie karmić dziabąga. Ale polecam klasyk "Coco Jambo - Mr. President" :-)

W ogóle po karmieniu cyknę wam zdjęcie. Normalnie dziś jak znalazłam to normalnie wspomnienia ahh :-)
 
reklama
Do góry