reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no mam 3 pary bodów z długim rekawem i chyba z 9 sztuk z krótkim , ale podobno do szpitala trzeba takie koszulki i właśnie nie wie mile zamówić
 
reklama
Ja to planuje jakieś 10 - 12 szt na bank żeby nie prać co chwila. o tej porze roku co my urodzimy to wiadomo w domu powinna ci wystarczyć taka koszulka do śpiocha tak mi się zdaje przynajmniej. Więc te koszulki to wymiennie z bodziakami zakładać się będzie. Dzieciątko musisz przebrać kilka razy dziennie z tego co mi koleżanki mówią.
 
no to musze parę sztuk zamówić, jezcze zapytam siostrę czy jej koleżanka może ma odsprzedać parę sztuk to zawsze taniej, a te kaftaniki to właścieiwe na góra 3 tygodnie bo pewnie z nich szybko wyrośnie
 
pewnie tak dlatego ja chyba część kupię w roz 58 i jak coś rękawek się podwinie. czekam z utęsknieniem na kasę za pisanie bo mi jeden nie zapłacił jeszcze a skończyłam mu rozdział tydzień temu, drugiego skończę jutro. A planuję duże zakupy ciuszkowe podczas wizyty u żony bo tam są dwa sklepy co mają tanie ciuszki. u ciebie kochana zresztą też jest jeden na pewno.
 
ja jeszcze ubrań w ilościach maxi nie zamawiam po wizycie w poniedziałek na spokojnie zacznę sobie wszystko zbierać muszę najpierw ogarnąć co już mam.W przyszłym tygodniu planuje też zamówić wanienkę z przewijakiemi łóżeczko.

Netka dla mnie obiad na szybko to makaron z jajkiem
 
no moja mama pracuje w ciuchu ale akurat takich kaftaników nie ma

może zrób na obiad spagetti to szybko sie robi, lub polecam na szybko frytki z jajkiem sadzonym, ale ty moze nie możesz , takich tłustości, jakieś pierogi nie masz zamrożonych? albo ziemniaki z kefirem lub jakieś pyzy, albo makaron z serem białym

ide sie połozyć bo jakos brzuch mnie uciska mocno i nie moge siedziec
 
reklama
w temacie ciuszków to zrobiłam sobie tabelkę i już wiem co mam a co nie.

no ja z uzupełnianiem spiżarni tak na poważnie tydzień muszę czekać niestety, chwilowo korzystam z zapasów ;)


ja się wpakowałam chwilowo z lapkiem do łóżka bo mi wlazł wczoraj jakiś ból w plecy. potem to wstanę i będę pisać dalej pracę. wieczorem jakoś lepiej mi się pisze niż o tej porze.
 
Do góry