reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
kalinia - u mnie to wogóle wszystko zakręcone. 1,5roku temu miałam progesteron poniżej normy. Brałam tabletki i wrócił do normy. Wszystko było pięknie i ładnie. 2 cykle temu spóźnił mi się okres. po tyg zrobiłam test - 2 krechy - 2 dni później okres. Cykl temu podobie, po 2 tyg test pozytywny, beta tez kolejne 2 tyg okres.
dzisiaj 22 dzień cyklu, owulki brak a śluz w szyjce jest taki brudny, tak jakby dzień przed okresem, na zew. nie wycieka, jest tylko w środku. Brzuch zaczyna mnie pobolewać. Zastanawiam się czy nie dostanę na dniach okresu. Byłoby to dziwne bo cykle mam 31 dniowe, ostatnie nawet 44 dni. Ginka dala mi skierowanie na badania. w 3 lub 4 dniu nowego cyklu mam zrobić i w 19/20 lub 21 dniu. Kazała też zbadać nasienie mojęgo K.
ogólnie zwariowałam, bo nie mam pojęcia co się ze mną dzieje, ale mam nadzieję, że będzie dobrze :)
 
o matko...cudownie Dziurka...bardzo sie ciesze! gratuluje synka!:-)

a ja dzis mialam jechac na egzamin i oczywiscie wybralam sie o 7 rano wyjechalam, bo egzamin na 10, wiec zeby zdarzyc to se wczesniej wyjechalam...a tu...80km od domu zamarzlo mi paliwo w baku i samochod przerwal mi jazde:-( na egzamin nie dotarlam no i 17 podchodze drugi raz...takze w ogole bez sensu dzis..
 
melduje ze zyje i witam was ;-) musze w koncu z lozka wstac.. ale powiem wam ze ciezka noc mialam ... najpierw przed spaniem amelka chyba sie chciala obrocic w brzuszku a zbytnio miejsca nie miala i jakos wyladowala cala z prawej strony a nogami mi po zaladku potem mi stwardnial brzuch i mialam w nocy kilka skurczy gorzej ze przy skurczach napitala kregoslup jakos tak promieniuje... o 11 wzielam nospe bo musze wstac i isc do sklepu prawie caly tydzien z domku nie wyszlam a dzis babby shower wiec trzeba zakupy zrobic..


mig super ze widzialas serrduszko bedzie dobrze zobaczysz ;-)

zafasolkuje no jelop jak nie powiem co ten zastepca a licytacje to ty udane zrobilas ;-)

neciuszka a jak sie czujesz a co to za dobry chlebek jesz??

Ael no doczekalam sie zdjecia w koncu ;-) slodziaka naszego :*

Dziurka superrrrrrrrrrrrrrrr ciesze sie bardzo mocno ze juz jestes Mama ;-)

slepy no widzisz a sie niepotrzebnie martwiłas...:*

jesli kogos ominelam to sorki....

zmykam sie ubierac i do sklepow ;-)
 
Przekażę :)

Atanek a chlebek orkiszowy :)

mila a tam będziesz zdawać egzamin jakiś :p

ja zaraz zabieram się za konstruktywną pracę męża wysłałam do pracy już i do sklepu żeby mi kupił chlebek i wędlinkę dobrą
 
Przepraszam ale muszę się komuś wyżalić...mamusie z mojego października zrobiły się totalnie zryte! Nożkufamać!
Nie mogę z takimi ludźmi po prostu! No gula mi skaczę i mam ochotę komuś przy pier dolić...
 
mila a tam będziesz zdawać egzamin jakiś :p
taa, co sie w ogole bede przemowac:-) teraz juz sie smieje z tej sytuacji, ale jak samochod w pewnym momencie przestal mi jechac to sie az poplakalam, bo myslalam, ze zamarzne...

Przepraszam ale muszę się komuś wyżalić...mamusie z mojego października zrobiły się totalnie zryte! Nożkufamać!
Nie mogę z takimi ludźmi po prostu! No gula mi skaczę i mam ochotę komuś przy pier dolić...

kochana co tam sie dzieje...kto cie znow wku...zaraz mu po dupie natrzepe !!
 
reklama
Mila no ja się domyślam że ci do śmiechu nie było.

Ael cóż ci zeszkudziły??

Ja oczywiście musiałam się ubrudzić, i gdzie ten Wiktorkowy śliniak co go dostać miałam :p
 
Do góry