reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja się kieruję zasadą, że jak nie poczuje nic przed 12h to zaczynam się martwić. Gdzieś przeczytałam, że jak się nie poczuje dziecka przez 2h<!!> to już trzeba lecieć na IP. Bez przesady jak na moje oko... A okres aktywności moim daniem to czas w którym zazwyczaj się rusz? U mnie to jest w nocy i trochę z rana.. Chyba..
 
reklama
Ja wczoraj się smutałam, ze się nie rusza, i Zbyszek mówi daj ja posłucham. Podszedł i mówi tak, Lusija co ty tak cichutko siedzisz i jak dostał kopa w dłoń, to aż podskoczyła do góry hyhyhy i już przestałam się martwić.
 
Mój to ma codzienną "audycję tatusiową" jak to michał nazywa:) I gada mu głupoty co tam robiliśmy dziś, czego to mu nie kupiliśmy. Czasami nawet coś zaśpiewa;) I młody kopie wtedy malutko. Jak tata soie idzie to zaczyna naparzać. Może woła tatę?:)
 
Kochane babeczki nie wiem czy mnie żona nie udusi za to ale co tam bo ja też szczęśliwa :) od dziś można do Dziurki mówić mamo Bartka :)
 
koniec procedury adopcyjnej? Oj jak ja jej życzę wszystkiego najwspanialszego, żeby jej się życie ułożyło tak jak tylko sobie wymarzy. Az się oczywiście pobeczałam :-)
Idę na obchód po tyrze i spadam do domu. Może pod wieczór się odezwę pa
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry