reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Heloł!
Odebrałam własnie wyniki mego małżonka.
Wychodzi na to, że mam w domu zdrowego, płodnego męża. Żeby nie być gołosłowną oto konkrety:
ilość w 1 ml: 190.000.000
ruchliwość: 75% ruch żwawy
5% ruch drgający
20 % brak ruchu
morfologia: 90% budowa prawidłowa
10% zmiany patologiczne

Ja sie tam na tym nie znam, ale wyglada na to, ze wsio ok?
Tak więc to ja jestem felerna:-:)zawstydzona/y:

No według mnie wyniki są nawet bardzo dobre... No niestety nie mogę tego powiedzieć o wynikach mojego męża.... bo prócz prawidłowej morfologi (mimo, że mieści się w normie) to resztę też ma bardzo dobre.

Jak będe miała córke to tez bedzie Liwia ;) to imie juz mam od jakis 2 lat w głowie choć nie ukrywam że podoba mi sie jeszcze Kornelia, Alicja i Róża ;) a chłopiec Ksawery lub Kajetan ;]

No u mnie jak będzie chłopiec to będzie: Franciszek (Franuś :-), a dziewczynka: Hanna lub Michalinka... (ale chyba bardziej będzie Hanusia). Ale muszę przyznać, że Liwia też mi się spodobało, ale mój mąż raczej się nie zgodzi...
 
reklama
maz mi kazal przygotowac ciuszki dla Amelki na wyjscie ze szpitala i powiem wam ze sie zalamalam wybrałam najmniejsze jakie mialam i w tym dzieki magencie mam jedne bodziaki 56 w sumie mam tylko dwa bodziaki 56 i dwa pajace takie mniejsze choc na oby dwóch pisze 58 to jeden malutki a 2 ma dlugie nogi wiec zobaczymy w co wejdzie i dzieki milence mam jeszcze jedne bodziaki z dlugim rekawem z mneijszych rozmiarow no kto to widzial ze te dzieci sie takie male teraz rodza...kurcze jak sie taka mala urodzi to ja bede musiala na zakupy isc ...
 
Hi hi Atanku no ja na chwilę obecną nie mam ciuszków rozmiarze 56 i 58. To co mam to głównie 62 i 68 i kilka większych mam. ale ja mam jeszcze troszkę czasu na zgromadzenie.
 
ja czasu niemam na gromadzenie ;-P ale no coz najwyrzej bedzie sie topic w ciuszkach a jak cos to po prostu jak sie okaze taka mala to wysle meza do sklepu ze ma kupic takie male jak bede w szpitalu ;-) a jak nie to w szpitalu na telefonie mam internet to w wolnym czasie na allegro wejde no chyba ze ktoras z mamusiek naszych bedzie chciala sie pozbyc malych ciuszkow mam nadzieje ze duza bedzie Amelka pod tym wzgledem i w tych 62 sie nie utopi bo ja mam wiekszosc 62,68 74 tak jakos wyszlo...
 
hihi lamia też miałam ogórkową :-) a ja napisałam 3 strony :cool2: mam nadzieję że jeszcze dzisiaj coś więcej napiszę. za jakieś pół godziny kolację zjeść muszę.
 
he he Atan mój małż też jeździł o sklepu ubranka małe dokupywal bo Lilka jako że miała 52 cm to w rozmiarze 56 chodziła prawie 1,5 m-ca więc troszke różnych ciuszków było trzeba a w domu prawie wszystko od 62 co było Dużo za duże..
 
a ja wcinam zupkę ogórkową , a najutro chyba zrobimy lazanie bo juz sie zbieram d zrobienia parę dni

A ja ogórkową właśnie gotuję na jutro :-)

Chyba złapało mnie przeziębienie... No u mnie w pracy w moim pokoju jest tylko 15 stopni :szok:. Dzisiaj całe 8 godz. nie mogłam się rozgrzać... :-(
 
reklama
Do góry