reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dziewczyny jakie witaminy bierzecie?bierze któraś Falvit mama? gdzieś przeczytałam ze ma za dużo wit A i może szkodzić dziecku? trochę dziwne jak tabletki dla kobiet w ciąży mogą szkodzić dziecku, hmm muszę lekarza zapytać
 
reklama
Wróciłam obładowana ciuszkami :)

Sog bardzo mi przykro nie wiem co więcej mogłabym napisać więc poprzestanę na tym.

Fasolka
weź no uważaj i bierz magneza i leż.

magdalena wracaj szybko :) a jak potrzeba odpoczywaj

Fifka
również takie nocki będą ale to wszystko minie :) zostawiłam ci wiadomość na gg

Iwasku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
A dziewczyny powiedzcie mi, czy jest jakaś różnica między termometrem owulacyjnym, a zwykłym termometrem. Bo jeśli okaże się, że fasolki nadal nie ma to chcę prowadzić monitoring cyklu i muszę zakupić termometr. Pomóżcie :zawstydzona/y:

Owulacyjny jest bardziej czuly i ma 2 miejsca po przecinku (to bardzo wazne!). Normalnym termometrem nie zrobisz wiarygodnego wykresu, bo pokaze Ci tylko 36,6; 36,7 a nie 36,61; 36,69 - a to przy poiarach roznica stanowcza moze byc.
pod moimi suwakami jest link do strony o staraniach. Wejdz, poczytaj, znajdziesz tam chyba duzo odpowiedzi na swoje pytania. A jakby co chetnie pooge na pw :)

dziewczyny jakie witaminy bierzecie?bierze któraś Falvit mama? gdzieś przeczytałam ze ma za dużo wit A i może szkodzić dziecku? trochę dziwne jak tabletki dla kobiet w ciąży mogą szkodzić dziecku, hmm muszę lekarza zapytać

W goracej wodzie kapana :) pojdziesz do lekarza, wszystkiego sie dowiesz, dostaniesz witaminki i bedzie ok :) nadmiar wit A moze zaszkodzic ale niedobor tez. To nie znaczy, ze w suplemencie dla ciezarnych ma nie byc wit A - musi byc. Ale oprocz tego juz nie przyjmuj wit A w zadnych innych tabletkach.



IWASKU - kurcze trzymaj sie! Az mnie zimny dreszcz pzeszedl...
 
miq- moj lekarz mi mowil,że folik na pierwsze 3 miesiące w zupełności wystarczy..chyba każdy lekarz co innego mówi :sorry:.
 
Miq ja dostalam andreavit. Musze brac suplement, bo prawie nic nie jem, poza tym mam nietolerancje laktozy i przeszlam 3 lata temu anemie, wiec lepiej, zebym wszystko uzpelniala.
 
reklama
szkoda, ale nic zobaczysz w poniedziałek co ci powie. jak cuś będziesz miała jak ja uważać na to co jesz i jeść częściej po mniej żeby ten cukier spokojnie się rozkładał.
 
Do góry