reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Wchodzę tylko ogłosić, że IWASEK jest w szpitalu. Ma zakażenie okołoporodowe i lekarze zastanawiają się skąd dokładnie ono pochodzi czy z macicy czy z dróg moczowych.
Trafiła o 2 w nocy do szpitala prawie z 40 stopniową gorączką oraz drgawkami i dreszczami.
Na szczęście pozwolili jej mieć małego przy sobie.


Pozdrawiam
 
reklama
cześć dziewczyny,

mogę do was dołaczyć? staram się już od 9 miesięcy i nadal nic. mam dzisiaj 21 dc a owulki nie było. jestem trochę przygnębiona bo myślałam, że po ostatniej porażce się teraz uda :( pozdrawiam
 
sog strasznie mi przykro. Ściskam mocno.
mig trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, ja musze czekać do poniedziałku. A im bliżej wizyty tym bardziej się denerwuję.
Iwasek trzymaj sie &&&&&
 
Cześc dziewczyny:)

Iwasek trzymaj się kochana, oby zapalenie szybko lekarze zwalczyli i było dobrze:):)
Mig trzymam kciuki za wizytę zeby ciąża została potwierdzona:)
Belka za twoją też trzymam kciuki:)

A do mnie chyba to wszystko jeszcze nie doszło:( Na poniedziałek zaplanowałam pojscie do szpitala i conajmniej tydzien wolnego bo szef mnie do szłau doprowadza tymbardziej teraz i muszę odpocząć:):)

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, zawsze to rażniej tak ze wsparciem:):)
 
Dzień dobry :-)
Miq zaciskam kciuki za wizytę dzisiejszą &&&&&&&&& :happy:
Iwasku trzymaj się tam nam !!!! Bądź dzielna.!! trzymam kciuki abyś szybko do nas wróciła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja też już po śniadaniu i zaraz biorę się za sprzątanie a później za naukę psychologii eh już mi się nie chce..
 
reklama
Sog, przysługuje Cu chyba 8 tygodni wolnego, ale to musisz poczytać. Kochana ja nie wiem co Ci napisać, kiepska jestem w takie kocki. Ja raczej jestem dobra rada jak jest problem, a jak jest tragedia to mogę dac rękaw do wypłakania, ale ja płaczę w drugi :-(
 
Do góry