reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sog, przysługuje Cu chyba 8 tygodni wolnego, ale to musisz poczytać. Kochana ja nie wiem co Ci napisać, kiepska jestem w takie kocki. Ja raczej jestem dobra rada jak jest problem, a jak jest tragedia to mogę dac rękaw do wypłakania, ale ja płaczę w drugi :-(

Dzieki kochana. Często w takich sytuacjach słowa są zbędne bo nic nie wnoszą a wystarczy po prostu sama obecnośc i poczucie wsparcia:):)więc spoko nie masz się co przejmować:):)
To jest rudna sytuacja dla wszystkich wiec ja niczego nie wymagam i nie oczekuje żadnych słów pociechy, bo i tak wiem ze jesteście ze mną i mam u was wsparcie:)

Lepiej napisz jak tam twój brzucho i kiedy następna wizyta co byś się za bardzo nie martwiła i mogła sprawdzić co u małej:)
 
reklama
wizyta w poniedziałek, jak się będzie coś działo to IP. Jak siedzę jest ok, jak tylko wstanę to mam z brzucha kamień.
CZyli musisz wyczekac do poniedziałku a potem juz L4 i wypoczywanie, no to bradzo się ciesze i trzymam kciuki ,żeby brzucho nie twardniał i nie dokuczał co byś była spokojna:):)
No i cierpliwości dla tego twojego jełopa w pracy....:):)
 
z jednej strony serce mi pęka z radości a z drugiej ten strach i obawy, ale co ma być? bedzie dobrze, jeszcze w tym roku będę się cieszyła bobaskiem. jeszcze nie ma nawet 1 cm a ja już kocham to dzieciątko ponad zycie
 
wizyta w poniedziałek, jak się będzie coś działo to IP. Jak siedzę jest ok, jak tylko wstanę to mam z brzucha kamień.

Ja mam identycznie dlatego wylądowałam już na L4 i zakaz wychodzenia z domu bo od razu brzuch twardy ale wiadomo jak to z tym jest :confused2: u mnie nawet jak siedzę dłużej w jednej pozycji to brzuch twardy jak kamień i tylko leżenie pomaga.. Mi lekarz przepisał Mg 3xdziennie, luteinę i czasami jak mam długo twardy albo gdzieś wychodzę na dłużej to biorę Nospe i też w miarę jest ok. Więc może spróbuj z tym Mg i Nospą

Sog nie jedna kobieta mogłaby się od Ciebie uczyć.. jesteś na prawdę dzielna! :* Ważne jest to że się nie poddajesz a my tu wszystkie jesteśmy z Tobą :*
 
zaraz wychodzę do domu i mam go w nosie, niech się buja ze swoim uwstecznieniem :-)
Natka mag B6 biorę 2 razy dziennie, ze względu na rwę, a nospą się ratuje jak leże i mnie nie puszcza. Jak chodze to nawet nie biorę nosy bo dopóki nie siądę to i tak nie puści.
 
Dowiesz się wszystkie u lekarza bo jeszcze coś Ci doradzi :* mi lekarz powiedział, że najlepsze na to jest odpoczynek.. Tak więc do poniedziałku odpoczywaj i oszczędzaj się! :*

Iwasek trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!

Ja śmigam bo jadę do mamy.
Miłego dnia
 
Witam kobietki ja tylko na momencik wpadłam pożegnać się na jakiś czas :-) żeby nie było nie strzelam żadnych fochów, po prostu muszę na jakiś czas wystopować z forum bo czuję się jakoś olana i źle na mnie to wpływa! :-p oczywiście wiem, że żadna z Was nie robi tego specjalnie, że czasami bywa, że post się gdzieś zagubi, doskonale zdaję sobie z tego sprawę ;-) będę wpadać od czasu do czasu podczytać co się ciekawego u Was dzieje, a jakby co to parę dziewczyn ma mój nr tel... ;-) :*:*
 
Atanku brzuszek sliczny! :-D Amelka rośnie i rośnie :tak:


Miq powodzenia na wizycie!! &&&&&&&&&&&&&&&


Ael boże co ty piszesz!! :szok: Iwasku powodzenia!!!! Trzymamy kciuki za szybkie wyzdrowienie!!


Magdalena jak cos to pisz do mnie na kom :*


A my mieliśmy ciężką noc... Maluch grzeczny ale pieluchy nam zaczęły w nocy przeciekać :zawstydzona/y: Trzy razy musiałam małego przebierać... przez co był troszkę nerwowy w nocy... jednak dla nas Huggisy są lepsze od pampersów bo są jakieś "mniejsze" a te moja szczęście takie wielkie... swoją drogą ubranek nam brakuje jak cholera... mały we wszystkim się topi... rozmiary 56 są za duże a o większych nie ma mowy.... muszę codziennie prać żeby mieć w co go przebrać...


Poza tym zapalenie na szwach mnie dobija, choć po tych okładach jest nieco lepiej.
 
reklama
no i tato był zamowiliśmy pościel dla dzidziusia :-D
fasolka: mi gin kazał brać magnez nawet 4 razy dziennie, na ten twardy brzuch

slogan; bardzo mi przykro ,mocno trzymałam kciuki, teraz odpoczywaj, co ci moge wiecej napisać, nie trać wiary i nadziei, ja bede nadal wierzyć że ci sie uda i bedziesz bardzo szczęsliwa <tule>

fifka: tój maluszke naprawdę piękny,
 
Do góry