reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sun, u mnie -26... lodówka.. chyba owulacyjny dokładniejszy, bo ma dwa miejsca po przecinku, ale nie jesdtem pewna
 
reklama
sun ja się nie znam niestety

miq no jedz to po czym cię nie mdli i zrób zapas kiślu sobie jak coś, mnie ratował życie ;) a miałam mega mdłości bo dupek wzmaga niestety

Fasolka I dobrze odpoczywaj bo tylko Lusija odczuje

Sil u mnie też z rana -26 było

Jadę zaraz po ciuszki do koleżanki :D
 
Witajcie, ale ziiiiiiiiimno. U mnie dziś -22, a w domu w nocy temperatura spadła do 16 stopni - masakra hehe :D

Wczoraj cierpliwie czekałam aż Sog coś napiszę, ale jak przeczytałam, to aż mnie zmroziło. Nie wiedziałam nawet co powiedzieć. Sog bardzo mi przykro, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co musisz teraz czuć. Podziwiam cie za twoją siłę, ale pamiętaj że zawsze możesz tutaj popłakać na naszych ramionach. Jeszcze będzie kiedyś dobrze... zobaczysz.
 
Sog: mocno wierzyłam,że tym razem się uda. Chciałabym Cię wyściskać mocno!.
Jednak najważniejsze jest teraz to abyście się przebadali i znów potem rozpoczęli staranka (ważne abyś się nie zraziła, chociaż wiem że łatwo tak mówić). Wiem,że jest taka choroba (nie wiem jak sie nazywa),że organizm kobiety sam zwalcza ciąże, bo traktuje ją jak 'zagrożenie' (inny kod genetyczny). Na takie coś bierze się zastrzyki z surowicy z krwi męża. Mój wujek ma znajomą która roniła ok. 10 ciąż w 5,6,7 tyg. Nikt nie wiedział co się dzieje, bo była absolutnie zdrowa. Po zastrzykach w pierwszym cyklu zaszła w ciąże i dziś ma 10 letniego chłopczyka :tak:.
Podziwiam Cię za to jak bardzo jesteś dzielna i z dumą bierzesz wszystkie przeciwności losu na 'klatę'. W końcu kiedyś się uda i obie będziemy niewyspane, wysmarowane kupą niemowlęcia oraz mlekiem chodzić :-p.Teraz życzę Ci tylko siły, abyś szybko zagoiła kolejną ranę i mogła ruszyć 'dalej'. Ściskam Cię mocno!
 
miq no jedz to po czym cię nie mdli i zrób zapas kiślu sobie jak coś, mnie ratował życie ;) a miałam mega mdłości bo dupek wzmaga niestety
kisiel mówisz 100 lat już nie jadłam, mogę już nawet mieć mdłości i inne straszne rzeczy byle by tylko z maleństwem było dobrze, nawet nie wiem jak o "tym" mówić
ale jestem już głodna, wzięłam sobie sałatkę grecką do pracy mniam Mój mąż wczoraj stwierdził, że już zmienia mi się brzuch, ma inny kształt niz jak nabieram tłuszczyku, to mozliwe? fakt jestem szczupła
 
Hej Wszystkim obecnym i nieobecnym na forum :laugh2: ja tez właśnie śniadaniuje sobie, byłeczka z otrebami i pyszna zielona herbata z cytrynką i miodem mmmmm...

Grzanka90 Gratuluje zaręczyn!!!!:)

Soglam Łącze się z Tobą w bólu i rozpaczy. Wiem co przezywasz, ale pamietaj że nikt ani nic nie jest śliniejsze od dążącej do celu Kobiety! Trzymam bardzo mocno za Ciebie kciuki i bede się modlic za Ciebie!! <tule> mocno

Umieszczam tutaj modlitwę do patrona kobiet ciężarnych św. Gerarda może skorzystacie :)

Św. Gerardzie,
umiłowany sługo Jezusa Chrystusa,
doskonały naśladowco Dobrej i Pokornego
Zbawiciela i wielbicielu Matki Bożej,
zapal w moim sercu iskrę ognia Bożej miłości,
jak rozbłysnął w twoim sercu i uczynił
z ciebie anioła miłości.

Chwalebny św. Gerardzie, który fałszywie
oskarżony zniosłeś bez szemrania i skarg,
podobnie jak twój Boski Mistrz,
oszczerstwa przewrotnych ludzi,
zostałeś wyniesiony przez Boga na
Patrona i Opiekuna matek ciężarnych.
Wybaw mnie od niebezpieczeństwa i od
nadmiernych bólów, jakie towarzyszą
narodzinom dziecka, broń dziecko,
które teraz noszę, aby mogło ujrzeć
światło dnia i otrzymać wody chrztu
przez Chrystusa Pana naszego
Amen
 
czesc kobietki, jak samopoczucie, bo mnie chyba znowu rozkłada, a niech to ..... trafi :eek: nie mam ochoty chorować tym bardziej ze chciałam we wtorek do szkoły rodzenia isc chociaz na same wykłady

fasolka: a co z twoim brzuchem sie dokładnie dzieje ?

zaraz spróbuję was nadrobić, tylko ogarne chałupe bo ma tato przyjechać i zamówimy pościel a potem podobno teściowa ma mnie odwiedzic ale jeszcze to nie pewne,
 
reklama
Jak tylko przyjmę pozycję stojącą to zaraz się robi twardy jak skała i dlatego przyszłam dzisiaj i jutro tylko na 4 h i śmigam do domu odpoczywać, żeby do wizyty w poniedziałek dotrwać.
Lamiav co Tobie się ostatnio działo jak do szpitala trafiłaś? Bo ty chyba byłas na tym etapie ciąży co ja jestem teraz z tego co pamiętam. Jak by mnie nie było to odpisz proszę na pw, bo to dla mnie ważne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry