reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ostatnia edycja:
reklama
madziulek jestem na gg wejdz ;-)
a na dzis znikam z forum bede jutro milej nocy ;*
 
o jeszcze nikogo nie ma?
dzisiaj lekarz ah, pierwsza wizyta
o jejciu ktoś zostawił twaróg z ziołami na degustacje a mój żołądek krzyczy nieeeee jak tak mnie odrzuca od twarogu to jak mam pracować w hurtowni nabiałowej he he
 
o jeszcze nikogo nie ma?
dzisiaj lekarz ah, pierwsza wizyta
o jejciu ktoś zostawił twaróg z ziołami na degustacje a mój żołądek krzyczy nieeeee jak tak mnie odrzuca od twarogu to jak mam pracować w hurtowni nabiałowej he he
a masz już mdłości?
Mnie w 7 i 8 tygodniu mdliło na maksa, ale nie wymiotowałam na szczęście.
Cześć laseczki tak w ogóle :-)
 
Dobryyy

Fasolka hejo jak tam dziś samopoczucie? My wczoraj co do minuty ale zdążyliśmy jednak na szkołę rodzenia

miq ja na początku żyłam o serkach danio i zupach
 
Soglam, od Ciebie zacznę, bo dla Ciebie weszłam na forum. Strasznie, ale to przeokropnie mi przykro. Tak mocno wierzyłam, że jednak się uda. Podziwiam Cię za tą siłę, którą w sobie masz i mocno wierzę, że Ci ona zostanie wynagrodzona.

Grzanka :) Gratuluję, to kiedy piękny dzień?

Witam nową staraczkę :)
 
Cześć dziewczynki.... :-)
Nocka minęła mi pod znakiem koszmarów :-( Śniły mi się takie głupoty, że szok....

U mnie dzisiaj -19,8 stopni .....brrrrr strasznie zimno, a jutro ma być gorzej :szok:

A dziewczyny powiedzcie mi, czy jest jakaś różnica między termometrem owulacyjnym, a zwykłym termometrem. Bo jeśli okaże się, że fasolki nadal nie ma to chcę prowadzić monitoring cyklu i muszę zakupić termometr. Pomóżcie :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
fasolka jeszcze nie, Boże żeby obyło się bez tego nie nawiedzę wymiotować, jak coś mnie bierze to od razu beczę...
nieciuszka ja jem tylko homo z Gostynia, Danio nie lubię, na tony jogurtów patrze codziennie i mi się odechciewa. Wczoraj dostałam rozwolnienia po serku wiejskim, a tak jem normalnie tak mi się wydaje, chociaż mój mąż już się ze mnie śmieje, wczoraj go molestowałam, że chce mielonego na kolacje i stał i smażył he he

Boże nie potrafię sobie wyobrazić co Slogam musi czuć, tak mi przykro... Podziwiam Cie kochana za ta siłę
 
reklama
Netka, jestem tylko do 11:30 w pracy, jutro i w poniedziałek tak samo i wracam do domu wypoczywać. Ten mój brzuch mi się nie podoba, jak siedzę czy leże jest ok, ale jak stanę to jakoś twardnieje. Mała wieczorem kopała więc się trochę uspokoiła. Mąż się z nią pobawił przez brzuch i wróciła do normy:-)
 
Do góry