reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Cześć

Sog Tak mi przykro.. :-( dzielna z Ciebie kobieta i dobrze, że nie tracisz wiary.. Tulę do serducha <tulusiam> i zapalam znicz dla Twojego Aniołka [']

Netka jednak cukrzyca Cię dopadła eh.. Tak jak dziewczyny piszą, ma ją dużo kobiet i dzieciątka są zdrowe. Na pewno dla Ciebie jest to dodatkowy stres ale głowa do góry :*

Fifka Konradek jest uroczy!! Mamy kolejnego małego przystojniaka :* ciesz się, że jest grzeczny i mało płaczę bo za niedługo pewnie da popalić ;-) no chyba, że zawsze będzie takim aniołem.

Nie nadrobiłam wszystkiego bo nie mam czasu..
Jeżdżę po sklepach, wybieram panele, płytki itd.. Pakuję się i szykuję do przeprowadzki więc nie mam czasu na nic..

Buziaki dla wszystkich dziewczyn :*
 
reklama

Kochane chcialam wam sie pochwalic ze mój luby mi się oswiadczył ;)



Gratulacje


Sog tule mocno. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& na przyszłość i przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla wszystkich chętnych~prosto z mojego spasia :-)
 
Sog strasznie mi przykro... Do konca myslalam ze sie uda a tu tragedia :( Zycie naprawdę jest niesprawiedliwe... Trzymaj sie teraz Kochana... Podziwiam Cie bo ja to bym juz chyba zamknęła sie w sobie i tyle...
 

Kochane chcialam wam sie pochwalic ze mój luby mi się oswiadczył ;)
jeżeli chodzi o dzidzię staramy się nadal, przyszła teściowa jak i dziadkowie z obu naszych stron nie mogą się doczekać wnuków, prawnuków....
Co da los to będzie ...
trzymajcie proszę kciuki i pomyślcie o mnie czasem jeśli można prosić :)


Gratulacje!

spoko, nie ma co wspolczuc, juz niedlugo bede miala dzidziusia invitrowego ktory zrekompensuje mi wszystkie dolegliwosci:tak:
To juz nie wspolczuje! :) kciuki sciskam!

Jestem.....ale nie mam dobrych wieści
Ciąża jednak sie zatrzymała i jest na tym samym etapie co w piątek....czekamy mnie kolejne poronienie...to juz trzecie:/
Dostałam skierowanie do szpitala na zabieg....
PO wszystkim mam juz wyznaczone badania kariotypu i inne....
Łatwo nie jest ale to nie znaczy ze zrezygnowałam....jeszcze jestem za młoda,żeby się poddac ,a Bóg dał mi taką siłę ,żębym mogła to wsazystko znieśc i doczekac się swojego szczescia i ja mocno w to wierzę:):)

Dziękuje za wsparcie i trzymanie kciuków...jestescie niezastąpione:):)

Sog.. Kurcze... Bardzo mi przykro, bardzo! Jestes niesamowita i bardzo dzielna! Podziwiam Cie ogromnie.
pamietaj tylko, ze nie musisz byc dzielna i masz prawo do chwil smutku i slabosci i jesli Cie najda bedziemy tu dla Ciebie!!! Sciskam mocno.
 
reklama
Do góry