reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

matrOocha lubię patrzeć na Twoje zdjęcie - bo daje tyle optymizmu, że szok... :tak:

No ja też się denerwuję i modle się aby jednak wszystko było ok...
 
reklama
Jestem.....ale nie mam dobrych wieści
Ciąża jednak sie zatrzymała i jest na tym samym etapie co w piątek....czekamy mnie kolejne poronienie...to juz trzecie:/
Dostałam skierowanie do szpitala na zabieg....
PO wszystkim mam juz wyznaczone badania kariotypu i inne....
Łatwo nie jest ale to nie znaczy ze zrezygnowałam....jeszcze jestem za młoda,żeby się poddac ,a Bóg dał mi taką siłę ,żębym mogła to wsazystko znieśc i doczekac się swojego szczescia i ja mocno w to wierzę:):)

Dziękuje za wsparcie i trzymanie kciuków...jestescie niezastąpione:):)
 
Jestem.....ale nie mam dobrych wieści
Ciąża jednak sie zatrzymała i jest na tym samym etapie co w piątek....czekamy mnie kolejne poronienie...to juz trzecie:/
Dostałam skierowanie do szpitala na zabieg....
PO wszystkim mam juz wyznaczone badania kariotypu i inne....
Łatwo nie jest ale to nie znaczy ze zrezygnowałam....jeszcze jestem za młoda,żeby się poddac ,a Bóg dał mi taką siłę ,żębym mogła to wsazystko znieśc i doczekac się swojego szczescia i ja mocno w to wierzę:):)

Dziękuje za wsparcie i trzymanie kciuków...jestescie niezastąpione:):)

Strasznie mi przykro sog... aż się popłakałam :-:)-:)-:)-:)-:)-( :-:)-:)-(

Dlaczego tak się dzieje... to takie niesprawiedliwe.... Ale cieszy mnie to, że masz w sobię siłę...
 

Kochane chcialam wam sie pochwalic ze mój luby mi się oswiadczył ;)
jeżeli chodzi o dzidzię staramy się nadal, przyszła teściowa jak i dziadkowie z obu naszych stron nie mogą się doczekać wnuków, prawnuków....
Co da los to będzie ...
trzymajcie proszę kciuki i pomyślcie o mnie czasem jeśli można prosić :)

I następna się zaręcza , gratulacje !! teraz czekamy na owoc tych zaręczyn :p

mnie mój M. dziś dobił jak płacił ratę kredytu i do mnie " no to jeszcze 25 lat"...

Jestem.....ale nie mam dobrych wieści
Ciąża jednak sie zatrzymała i jest na tym samym etapie co w piątek....czekamy mnie kolejne poronienie...to juz trzecie:/
Dostałam skierowanie do szpitala na zabieg....
PO wszystkim mam juz wyznaczone badania kariotypu i inne....
Łatwo nie jest ale to nie znaczy ze zrezygnowałam....jeszcze jestem za młoda,żeby się poddac ,a Bóg dał mi taką siłę ,żębym mogła to wsazystko znieśc i doczekac się swojego szczescia i ja mocno w to wierzę:):)

Dziękuje za wsparcie i trzymanie kciuków...jestescie niezastąpione:):)
Sog.. współczuje.. chcesz,żeby usunąc Cię z wierszyka, czy zmienić to ?
 
Sog...kochanie bardzo mi przykro, eh...myslalam, ze jednak wszystko ulozy sie po twojej mysli...bardzo cieszy mnie to, ze masz sile,ale wiesz, ze mozesz czasami po prostu usiasc i poplakac, na zdrowie ci wyjdzie...wyrzuc gdzies negatywne emocje po wszystkim i na nowo zacznij myslec o sobie i o tym wszystkim...bedzie dobrze i jeszcze ty spokojnie zobaczysz dzidziusia na raczkach! zycze ci tego z calego serduchaaaaaa!!!!!! buzi :*:*:*
 
Sog kochana brak mi słów...
Jakie to życie jest niesprawiedliwe! :(

Trzymaj się, bądź dzielna :* Wierzę, że wszystko jest po coś, wszystko ma sens...
Mam nadzieję, że kiedyś spełni się Wasze marzenie i będziecie rodzicami.
Trzymam za Was kciuki i jestem z Wami całym sercem :*
 
Miq GRATULUJĘ.!!
Fifka pięknego masz tego synka.!! Gratuluję.!!! Ściskam mocno mamusię i syneczka :-)
Pyscek hahaha nie no rozwaliłaś mnie tekstem z zebrą... :-D:-D
Zafasolkuję śliczny brzusio.!! :tak:
aż pozazdrościć wam takich brzucholi i dzieciaczków ;-)
Sleep super, że u was wszystko w porządku :tak:
grzanka GRATULUJĘ.!!
Sog <tulęmocno> bardzo mi przykro.. :-( ale dobrze, że masz tyle siły w sobie i się nie poddajesz.!! Bardzo mi imponujesz.! I bardzo mocno trzymam za WAS kciuki &&&&&.!!

A ja miałam dziś sen że byłam w ciąży i że lekarz mi to mówił a ja nie wierzyłam i powiedziałam, że zrobię test i dopiero uwierzę :-D.

Boże już nie mogę wytrzymać takie smakołyki tu pokazujecie a ja mam taką ochotę na Nugetsy, że szok :szok:. Wczoraj robiłam na obiad i tak mi zasmakowały.
 

Kochane chcialam wam sie pochwalic ze mój luby mi się oswiadczył ;)
jeżeli chodzi o dzidzię staramy się nadal, przyszła teściowa jak i dziadkowie z obu naszych stron nie mogą się doczekać wnuków, prawnuków....
Co da los to będzie ...
trzymajcie proszę kciuki i pomyślcie o mnie czasem jeśli można prosić :)

GRatuluję i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ;-)
ślicznie rośnie ;-) :*


Jestem.....ale nie mam dobrych wieści
Ciąża jednak sie zatrzymała i jest na tym samym etapie co w piątek....czekamy mnie kolejne poronienie...to juz trzecie:/
Dostałam skierowanie do szpitala na zabieg....
PO wszystkim mam juz wyznaczone badania kariotypu i inne....
Łatwo nie jest ale to nie znaczy ze zrezygnowałam....jeszcze jestem za młoda,żeby się poddac ,a Bóg dał mi taką siłę ,żębym mogła to wsazystko znieśc i doczekac się swojego szczescia i ja mocno w to wierzę:):)

Dziękuje za wsparcie i trzymanie kciuków...jestescie niezastąpione:):)
Podziwiam cie za wytrwałość i silę ze jestes taka odwazna i dzielna wierze w to ze w koncu bedziesz miec swoja ukochana dzidzie na rękach bede sie o to modlić !! :* ~~~~:*
wroc do nas jak bedziesz sie czula na siłach :*wiedz ze zawsze o tobie myśle ;-)

A ja zjadla frytki ciacho pyscka sie zrobilo wlasnie stygnie ale teraz ogladam filma z mezem wiec bede pozniej buziaki:*
 
reklama
Do góry