reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Sog trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Fasolka brzuszek jest śliczny i zgrabniutki!!!! :tak: chyba dużo nie przytyłaś!


Boże jak mnie krocze boli... dzisiaj była położna, zdjęła mi szwy i okazało się ze mam zapalenie tej rany... teraz przemywam tamtum rosa i robie gorące okłady... Boże... połóg to jakiś koszmar... :no:
 

Kochane chcialam wam sie pochwalic ze mój luby mi się oswiadczył ;)
jeżeli chodzi o dzidzię staramy się nadal, przyszła teściowa jak i dziadkowie z obu naszych stron nie mogą się doczekać wnuków, prawnuków....
Co da los to będzie ...
trzymajcie proszę kciuki i pomyślcie o mnie czasem jeśli można prosić :)

 

kochane chcialam wam sie pochwalic ze mój luby mi się oswiadczył ;)
jeżeli chodzi o dzidzię staramy się nadal, przyszła teściowa jak i dziadkowie z obu naszych stron nie mogą się doczekać wnuków, prawnuków....
Co da los to będzie ...
Trzymajcie proszę kciuki i pomyślcie o mnie czasem jeśli można prosić :)


gratuluję zaręczyn... :-)
 
Fasola..piekne zdjecia! dociskam reke przez monitor do twojego brzuszka i biore se sama fluidki a co!:-)

Miliaa wlasnie mialam pytac czy te bole to endo. Dbrze, ze mialas zabieg ale wspolczuje bardzo problemu.
spoko, nie ma co wspolczuc, juz niedlugo bede miala dzidziusia invitrowego ktory zrekompensuje mi wszystkie dolegliwosci:tak:
Sog...juz sie nie moge doczekac...&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Grzanka...oczywiscie gratki! bardzo sie ciesze!:-) czekamy teraz na wiesci o slubie i o fasolce oczywiscie:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry