reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Miliaa wlasnie mialam pytac czy te bole to endo. Dbrze, ze mialas zabieg ale wspolczuje bardzo problemu.


SOGLAM TRZYMAM KCIUKI!!!!
 
Zaczyna mnie troszkę boleć podbrzusze tak jak na @, więc wiem, że nie ma fasolki....
Wiem, ze zaraz napiszecie, że objawy na ciąże są podobne jak na @. Ale jedna dziewczyna ostatnio pisała, ze kobieta która jest w ciąży czuje to i jeśli tak jest rzeczywiście to ja nic nie czuję....
Nie załamuję się, bo wiem, że kiedyś się fasolka pojawi, ale chyba nie teraz.


Sog
za 20 min. ma wizytę... jejku strasznie się denerwuję, bo ona już swoje wycierpiała i ten dzidziuś musi z nią zostać...
 
My z mężem właśnie podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu starań o maluszka :D Miało być od kwietnia ale jeśli chodzi o umowę, pracę itp. się nam nie opłaca czekać, aż nie chcę mi się tłumaczyć :p w każdym razie zaczynamy! MAm nieregularne cykle, pomaga mi mikroskop owulacyjny, choć nie wiem na ile mogę mu ufać. Pozdrawiam
 
My z mężem właśnie podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu starań o maluszka :D Miało być od kwietnia ale jeśli chodzi o umowę, pracę itp. się nam nie opłaca czekać, aż nie chcę mi się tłumaczyć :p w każdym razie zaczynamy! MAm nieregularne cykle, pomaga mi mikroskop owulacyjny, choć nie wiem na ile mogę mu ufać. Pozdrawiam

No to życzę jak najszybszego zafasolkowania :tak:. Jeśli chodzi o mikroskop owulacyjny to któraś dziewczyna na forum stosowała i dobrze określał owulacje...

A byłaś może u ginekologa, przebadałaś się ogólnie?????
 
Ostatnia edycja:
Sun7 , miałam robione badania hormonalne, więc tarczyca, prolaktyna i inne..nie mam na toksoplazmoze i cytomegalie, zrobię jak najszybciej tym bardziej że mam kota :p choc mój maluch nie jada mięsa hehe..
 
Sun7 , miałam robione badania hormonalne, więc tarczyca, prolaktyna i inne..nie mam na toksoplazmoze i cytomegalie, zrobię jak najszybciej tym bardziej że mam kota :p choc mój maluch nie jada mięsa hehe..

A hormonalne i prolaktyna wyszły Ci dobrze??? To będzie wasze pierwsze staranie o dzidzie???
 
badania wyszły w normie, cytologia i badanie ginekologiczne dobrze. Będą to nasze pierwsze starania, pierwsze dzieciątko :)
 
reklama
Do góry