reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Wieczorowe dooobry:)
MIQ GRATULUJĘ KOCHANA!!!!!! Spokojnych 9 miesięcy zyczę :)

Fifciu śliczny maluszek! I też ma czarny łepek jak mój synek:D Jeszcze raz WAM GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERDUCHA!

SOG &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Trzymamy mocno kciuki!

A czemuż to Ael zawiesiła bytność na forum?
CIotka Ty mnie ne nerwuj bo Ci skopię zadek!!!!! ;)
 
Aga... 300px-MenstrualCycle_pl_svg.png zobacz jak estrogen z progesteronem wyglada. przez cykl...w sumie w fazie lutealnej podnosi sie i ten i ten hormon...
 
Chyba nie będę kombinować tylko tak będę brała jak napisała...
Chyba, że na monitoringu jakieg0ś dżina podpytam :rofl2:

Uciekam spać kochane, bo jutro znowu praca :confused2:
 
magdaaaaaaaaaaaaaalenko tram jest posciel z zabaaaaaaaaaaaa ;-) a mam jednak zgage o9dbija mi sie caly czas...
 
Ojojoj.. Neciuszka.. Będzie dobrze, nic się nie martw. Grunt że już wiesz na tym stoisz i będziesz mogła zacząć działać..
Swoją droga ja swoich wyników nadal nie mam.. Uroczo...

Madzia: Piękna ta pościel! Kurcze,a już myślałam że się zdecydowałam na jakąś:p

Fifka: gratuluje pięknego synka! Faajnie że już go masz przy sobie..

Sorki że mnie nie było ostatnio, chociaż nie wiem czy zauważyłyście;)
 
sleepy widzialam cie na wystaranych wiec sie az tak nie martwilam ze nam ucieklas....ide po mietke bo sie zamecze z tymi odbijajacymi zelkami pokarało../..
 
jestem juz jadlam kolacyjke maz dostał umowe o prace na okres nieokreślony;-) wypilam mietke i juz lepiej po tych zelkach ;-) zycze milej nocy kochane ;-*
 
reklama
Przewinely mi sie przed oczami rozwazania nt blokowania przez duphaston owu. Otoz lutka moze blokowac,dupek nie. Bralam dupka i mialam te obawy o blokowaniu, bo bralam bez monitoringu, wiec bardzo duzo szukalam i czytalam a potrm rozmawialam z ginem, tak naprawde neie mogebyc pewna lutki, bo tu sie daje utrogestan (sklad chem chyba identyczny z lutka ale inaczej preparowany lek z tego, co pamietam). Takze nie bac sie dupka, brac i czekac na szczescie :)
aaaa ja przy utrogestanie sie czulam fatalnie a przy dupku tylko mnie wysypalo na twarzy i nic poza tym sie nieprzyjemnego nie dzialo.


O CO CHODZI Z AEL? Przeciez bez niej to forum... Kurka. Co jest?
 
Do góry