reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Miliaa ja kiedyś ścięłam włosy, które miałam do pasa i nigdy nie żałowałam :tak: więc może pomyśl coś... A może ładnie wycieniuj... :-)
 
Neciuszka...dokladnie powiedz co i jak? bo sie zaniepokoilam
Sun...no wiem, wiem...powinnam zaryzykowac, i chyba w koncu tak zrobie...zapisze sie przed wyjazdem na narty....bo juz pod czapa jakos nie moge sobie dac rady z wloasmi:confused2:
 
mila cóż tu mówić mam tę cholerną cukrzycę a co do reszty i poziomu tego co powinni byli mi powiedzieć w szpitalu co robić to już się nie wypowiem bo narpawdę nie mam siły. muszę teraz szybko się umówić i ogarnąć co mogę jeść
 
Neciuszka...kochana spokojnie, wejdz na internet i oszukaj jakiegos dobrego diabetologa...jak powiedza ci co jesc i jak to na pewno wszystko bedzie ok...nie martw sie nic...bo ty ostatnio cos ciagle sie smucisz kochana i pewnie dzidzia tez to czuje...wiesz, ze musisz byc silna...tak jak mowilam, spokojnie poszukaj kogos dobrego a on juz cie dalej poprowadzi...
Miliaa od 16 dc do 25 dc. A ty jak bierzesz? :)
ja od 17 do 28...ale teraz mi sie zdawalo w tym cyklu, ze przesunela mi sie owu, wiec wzielam chyba ok 20dc...
 
Ja też będę zerkać na ewentualną owu... O ile tylko się pojawi :rofl2:
Ja mam monitoring zaplanowany, więc będę wiedziała.

Poza tym dostałam większą dawkę CLO i Estrofem.
 
reklama
ojoj neciuszko kochana wspolczuje ze jednak masz ta cukrzyce ale wiesz mi duzo kobiet ja ma i zdrowe dzieci sie rodza bedzie dobrze :*<przytul>
 
Do góry