reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witajcie kochane
w weekend @ nie przyszła, kierując się ostatnim 39 dniowym cyklem, dzisiaj jest 2 dzień po terminie i @ brak. Ale biorąc pod uwagę, że owulacja była wcześniej niż zwykle, dzisiaj minęło już 24 dzień od tamtego momentu. W piątek zaczęły mnie boleć piersi, powiększyły się i są takie jakby napompowane ( przy @ nie miałam nigdy problemów z (.)(.) ) Jak na razie mam czysta twarz nic mi nie wyskoczyło co zdarzało się zawsze przed @. Nadal pobolewają mnie jajniki. Chyba czas na testa co? Jak do wieczora @ nie przyjdzie rano za testuję, strasznie się boję

Ja kciuki mocno trzymam, żeby to było TO!! :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&


A mnie dzisiaj znów strasznie bolały (.)(.) w nocy, ciągle się budziłam... Ale i tak wiem, że fasolki nie ma... więc czekam z niecierpliwością na @

A skąd wiesz, że fasolki nie będzie?

Domi wypatruje Twojej fasolki, o tak:
Zobacz załącznik 431387

Haaha! Świetna Dominisia jest! Ucałuj ją od cioci Asi i Wiktorka! :*

Mi wczoraj młody pierwszy raz od dawna zasnął na ramieniu podczas odbijania i były takie flaczki, że prawie nawrzeszczałam na Pawła co by mi zdjęcie zrobił XD


Trochę wam pomarudzę. Czuję się fatalnie, coś mnie całkiem rozłozyło. Nie wiem co to, myślałam, że grypa, ale to dziwne jest. Zero kaszlu, kataru, gorączki. Mam całkowity brak sił, tylko bym leżała i drzemała, łamie mnie w kościach. Czuję się dosłownie jakby ktoś mnie połamał na kawałki i posklejał na szybko.
Aaaaa i mam dzisiaj 28 dzień cyklu. Czekam na @. Pewnie będzię koło 13

Niunia ale właśnie takie połamanie to początek grypy, kichać i kaszleć jeszcze nie musisz. No i nie gadaj, że @ przychodzi Ci co do zegarka :-p
A może jej nie będzie? A ja ją wyganiam SIO!:biggrin2:

no korci korci latam co 5 s do wc czy nic tam nie ma ahhh w jakiej aptece można kupić test acon?

Oj Acona musisz szukać bo go ciężko dostać.



Jakiś kerwa pedał napirdala wiartarą jak potłuczony i uj nie pospałam sobie jak zamierzałam, no szlak mnie bierze...



Fifka napisała, że jednak jeszcze zostają bo mały ma podniesioną bilirubinę więc profilaktycznie poszedł "na solarium".
 
reklama
Ael jakoś tak czuje... wole się nastawiać na "nie"... niż, żeby później się bardzo rozczarować...

Cieszy mnie, że tak zmieniłaś nastawienie. Zaskoczysz się zaskoczysz pozytywnie w końcu :-) :*

Pozdrówki dla Fifki. Może nawet lepiej, ze tak szybko nie wychodzą. Po tylu perturbacjach niech mały jest dobrze obejrzany przez lekarzy.

Też jej tak napisałam, ale poziom bilirubiny nie jest jakiś strasznie wysoki więc może jedna dobra pod lampami da radę obniżyć poziom.

Co do tej mojej @, w celu sprostowania. Jeżeli chodzi o godzinę - sprawdza się, zawsze koło 13. Gorzej z tym, że nigdy nie wiem w jaki dzień się to trafi:tak:

Hahaha kurcze inteligentną masz tą swoją @ :-D
 
jejku ale mam stresa, jeszcze kilka godz w pracy i kupie testa, hmmm jakby sie udało to byłabym w ciężkim szoku, to był taki byle jaki cykl na przeczekanie bo szczerze wierze, że jak nie teraz to z pomocą nowego lekarza się uda, mam skierowanie na badania ale czekam... (już mam nadzieje, ze nie na @)
chyba nie byłabym pierwsza, zdaje się, ze ktoś już obwieszczał dobra nowinę...
jesteście kochane!
 
jejku ale mam stresa, jeszcze kilka godz w pracy i kupie testa, hmmm jakby sie udało to byłabym w ciężkim szoku, to był taki byle jaki cykl na przeczekanie bo szczerze wierze, że jak nie teraz to z pomocą nowego lekarza się uda, mam skierowanie na badania ale czekam... (już mam nadzieje, ze nie na @)
chyba nie byłabym pierwsza, zdaje się, ze ktoś już obwieszczał dobra nowinę...
jesteście kochane!

Mi się też wydaje, że ktoś jeszcze obwieszczał o fasolce, ale mam czarną dziurę i ostatnio pogłębiającą się sklerozę XD
No ale zawsze jest bardzo miło, jak któraś powiadamia o fasoleczce :-)
Więc miq &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& kciuki mocno zaciskam!

I wierną jak pies! Zawsze wraca:tak:

To Kochana nie wiesz jak to się robi? Prosi się supermana czyli małża by tak mocno rzucił @, co by dopiero za rok wróciła. Noo i gotowe! :-D
 
reklama
Do góry