reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hello!
Donia GRATULACJE!!!!

Podobno maja byc dzisiaj moje wyniki, zadzwonię tam po 11 i jak znajdę siły, żeby się dowlec do ośrodka to je dzisiaj odbiorę.
Trochę wam pomarudzę. Czuję się fatalnie, coś mnie całkiem rozłozyło. Nie wiem co to, myślałam, że grypa, ale to dziwne jest. Zero kaszlu, kataru, gorączki. Mam całkowity brak sił, tylko bym leżała i drzemała, łamie mnie w kościach. Czuję się dosłownie jakby ktoś mnie połamał na kawałki i posklejał na szybko.
Aaaaa i mam dzisiaj 28 dzień cyklu. Czekam na @. Pewnie będzię koło 13
 
reklama
Danao, a może to przesilenie wiosenne? Oby, bo te mrozy mnie wykończą... chciałam pranie na polu powiesić.. Wróciłam, bo mi w miednicy zamarzło :-D
 
Miq, nie to, że namawiam, ale dziewczyny zaczęły wcześniej :) Nie wiem w jakiej, ja po prostu kupiłam. Mam jeszcze pre test, ale chyba nie zdąży do Ciebie dojść.
 
miq ja kupowałam w prywatnej.. więc nie ma sieci tych aptek, ale powinnaś dostać.. może w jakiejś aptece głównej spróbuj, albo bobo-testa też 10 ?
 
Czuję się fatalnie, coś mnie całkiem rozłozyło. Nie wiem co to, myślałam, że grypa, ale to dziwne jest. Zero kaszlu, kataru, gorączki. Mam całkowity brak sił, tylko bym leżała i drzemała, łamie mnie w kościach. Czuję się dosłownie jakby ktoś mnie połamał na kawałki i posklejał na szybko.
Aaaaa i mam dzisiaj 28 dzień cyklu. Czekam na @. Pewnie będzię koło 13

Bierz szybko jakiś gripex, albo ferwex i się wygrzewaj. Ewentualnie mleczko z miodkiem i czosnkiem. Trzeba chuchac na zimne.
A u mnie mój półgłówejk dzisiaj się nie pojawił i nie wiem czy zrezygnował, czy co z nim bo telefonu nie odbiera.
Ja się wycwaniłam i procedurę wszystkich sporaw opisuje mu na kartkach, dam do zatwierdzenia sefowi i będą wiedzieli, ze ja swój zakres przekazałam tłumokowi, a że tłumok nie łapie o co kaman to problem tłumoka.
 
Danao, u mnie rano, czyli o 7 było -20. Teraz jest -14. Lo-do-wa-to. I właśnie dlatego chcę wiosenne przesilenie :-D

Miq, rok byś otwarła fasolkowy, czy mi się zdaje? Bo Pok chyba jeszcze grudniowa
 
Cześć laseczki

Gdzie te kobity co mi dały przepis na ciasto z jabłkami bo mam głupie pytanie :D

danao haha co do godziny wiesz jak @ bedzie? hih respect
 
reklama
Ech tez bym chciała już wiosnę...

Neciuszka no ba!
Od pół roku mi tak przychodzi w porze obiadowej!:tak:
A tak w ogóle to wiecie, ze mam ostatnio krótsze cykle prawda? No i od lipca dostaję @ tak 25-27 dnia cyklu. Dziś jest 28, jakby tak dziś nie przyszła jest szansa, ze znowu będą 28 dniowe!:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry