reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Przepraszam za post pod postem ALE!

"AMELIA jest z nami, cudne 3390 g. Bez znieczulenia, bo rozwarcie poszło w 2 h, biegli ze mną jak na filmie, ale ból okropny. Pozdrawiamy szczęśliwi w trójkę. Donia"


Amelciu Ciocia Madzia wita na świecie :-)) Donia byłaś suuper dzielna, gratulacje ale.. doczekałaś się weekendowego dziecka :-D
 
Witajcie kochane
w weekend @ nie przyszła, kierując się ostatnim 39 dniowym cyklem, dzisiaj jest 2 dzień po terminie i @ brak. Ale biorąc pod uwagę, że owulacja była wcześniej niż zwykle, dzisiaj minęło już 24 dzień od tamtego momentu. W piątek zaczęły mnie boleć piersi, powiększyły się i są takie jakby napompowane ( przy @ nie miałam nigdy problemów z (.)(.) ) Jak na razie mam czysta twarz nic mi nie wyskoczyło co zdarzało się zawsze przed @. Nadal pobolewają mnie jajniki. Chyba czas na testa co? Jak do wieczora @ nie przyjdzie rano za testuję, strasznie się boję
 
doniu gratuluję :-)

Mig to czekamy jutro na wynik testu :-)

A mnie dzisiaj znów strasznie bolały (.)(.) w nocy, ciągle się budziłam... Ale i tak wiem, że fasolki nie ma... więc czekam z niecierpliwością na @
 
reklama
Do góry