reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atanku no są takie leki wspomagające i pobudzające laktację. Jakby już się tak uprzeć porządnie to można przyjmować hormony na wspomogę laktacji, ale taką super porządną. No ale to jest niezmierna rzadkość, nie wiem czy w Polsce jest możliwość takie leczenia.
 
reklama
Te granulki hemopatyczne sa bez recepty? w jakich cenach mniej wiecej? pobudzaja tak porzadnie laktacje? widzisz ja na poczatku to potrafilam ok 800-1000ml sciagnac mleka a teraz jak 200ml to cud

Mój po karmi pojechał. jakie zioła pić bo niektóre hamuja laktacje podobno
 
Te granulki hemopatyczne sa bez recepty? w jakich cenach mniej wiecej? pobudzaja tak porzadnie laktacje? widzisz ja na poczatku to potrafilam ok 800-1000ml sciagnac mleka a teraz jak 200ml to cud

Mój po karmi pojechał. jakie zioła pić bo niektóre hamuja laktacje podobno

Te granulki to homeopatia, bez recepty, w takich fioleczkach są, granulki małe. A cenowo to jest między 10-15 zł czyli niedużo. Zioła to właśnie te herbaty laktacyjne bo mają tak dobrany skład by laktację pobudzać.
Po drugie nie denerwuj się, bo nerwy sprawiają, że tak laktacja zostaje zakłócona, mała też poczuje nerwy i nie będzie chciała tak dobrze ssać.
Spróbuj też kilka razy dziennie po kilka kilkanaście minut odciągać laktatorem. Zawsze to większy sygnał dla organizmu by produkcję mleka ruszyć.


Atanku śliczne te ogrodniczki są :-)
A nie wiem czy widziałaś bodziaka z FP żabkowego, ale dla Ciebie no wprost idealne :-)
 
Ael: ale ja od początku odciągam mleko bo mala nie chce ssać i jest do dla nas deneruwjace i stresujace dla nas obu .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry