reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Aguś ale to Necia chciała przepis to trza było pomóc :-) Przyjedź do mnie napiekę Ci tyle ciast a Ty się małem zajmiesz :-)

Ael myślę, że nie będzie mnie trzeba namawiać. Zajęcie się Wiktorem - baaaaardzo przyjemna sprawa. A w nagrodę ciasta domowej roboty - raj na ziemi. Chwilo trwaj... :-) To kiedy mam być? :-p
 
reklama
A ja zrobilam deser i wcinam panna cotte z bita smietaną i sosem truskawkowym oooo ;-) Wy o słodkim to i ja ;-)

Aaaaa grrrrrr....nie lubię Cię....... :frown:

Ael myślę, że nie będzie mnie trzeba namawiać. Zajęcie się Wiktorem - baaaaardzo przyjemna sprawa. A w nagrodę ciasta domowej roboty - raj na ziemi. Chwilo trwaj... :-) To kiedy mam być? :-p

No kiedy chcesz, ja siedzę w domu cały czas, możesz nawet na weekend przyjechać :-)

AEL:Karmi pobudza laktacje?wiesz coś o tym?

Pobudza laktację, ja sobie piję od czasu do czasu. Jest bezalkoholowe (bo jednak 0,5% to żaden woltaż). Spróbuj ogólnie dużo płynów pić, masować piersi od nasady po sutki.
 
Ael: a da sie zmienic jakos smak mleka bo mnie sie wydaje ze smakuje jak woda z mydłem . mdłe te mleko jest,

Ty to kochana moja wyrocznia jestes :-):-)
 
Ael: a da sie zmienic jakos smak mleka bo mnie sie wydaje ze smakuje jak woda z mydłem . mdłe te mleko jest,

Ty to kochana moja wyrocznia jestes :-):-)

Możesz do potraw dodawać więcej majeranku lub tymianku. Jedz desery o dużej ilości wanilii. No i piwo karmelowe. Może po prostu przechodzisz kryzys laktacyjny, odczekaj tydzień. Pij w międzyczasie zioła, dużo wody nawet 3 litry dziennie i możesz co dzień karmi. W aptece dostaniesz leki homeopatyczne pobudzające laktację jak Ricinus communis 5 CH, Agnus Castus 5CH i Lac Caninum 5CG. 2-3 granulki co parę h powinno pobudzić laktację.
 
reklama
ael ty to wszystko wiesz :szok: w zyciu nie wiedziałam ze sa granulki na laktacje ;-) jak na razie nie potrzebuje ale wiem gdzie sie zgłosic jak cos ;-)
a co do panny cotty niejest trudna do zrobienia ta z pomyslu na deser ;-)
 
Do góry