reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Aga no ja tu muszę jutro błysnąć przed holendrem :-D

Ael torebko to jak nie tęskniła to czego się odzywa :p

Haha też będę zamawiać od tego gościa tylko muszę kasę pozbierać z różnych źródeł bo chwilowo to kaplica jest.
 
reklama
Dziewczyny jesteście okropne... Dzisiaj tak mnie naszło na ciasto, że hej. Postanowiłam coś upiec, ale okazało się że jajka się skończyły :confused: Jakoś się z tym pogodziłam i co? Wchodzę na BB, a tu takie przepisy, że ssie mnie jak cho****. A już Atanek podpadł najbardziej. To ciasto Kubusiowe mnie prześladuje...
hyhyhy mi lamiav swoim przepisem narobiła takiego smaka na krakersy,że jak je dopadłam w szafce to pół paczki zjadłam :-D
 
aga: o to chodzi że mam slabą wole, ale jak w domu nic nie znajdę to słodkiego nie zjem, ale jak mnie przypili to dżemu sie czepię :-)

fasolka:
no i ja mam w domu krakersy ale jakoś mnie nie ciągnie, na szczęście bo ja nie potrafię sie poczęstować tylko wpierdzielam ile wlezie :-p

kobiety czy wy możecie spać na boku?? bo ja juz wcale nie moge mała jakoś tego nie cierpi i jak tylko na który kolwiek bok sie połżę to zaczyna mnie kłuć tak jakby paluszkami
 
Ael torebko to jak nie tęskniła to czego się odzywa :p

Bo chciałaś odpocząć to co będę Cię smsami męczyć. Jeśli chcesz do 21 mam jeszcze 315 do powysyłania, mogę powysyłać 300 smsów do Ciebie XD.

A jak ciastem chcesz zabłysnąć to zrób karpatkę :-D


Aguś ale to Necia chciała przepis to trza było pomóc :-) Przyjedź do mnie napiekę Ci tyle ciast a Ty się małem zajmiesz :-)
 
Ael a weź mi tu z karpatką nie wyjeżdżaj chyba że chcesz poczęstować :p ja to muszę jak najmniejszym nakładem sił bo wczoraj aż posprzątałam nasz pokój kuchnię zrobiłam babeczki i potem się ruszyć nie mogłam, a dziś mała siedzi mi tak na pęcherzu że jak walnie to boli. a za smsy bardzo dziękuję ale nie :-p mam dość telefonów smsów na kilka dni co chwila ktoś czegoś chce ode mnie. Przed chwilą matula dzwoniła mnie zdenerwować.
 
Necia kurde mol! Jakbym mogła to bym Ci tą karpatkę upiekła! I widzisz, marudzisz że się nie odzywałam a masz dość smsów oj kobitko :p niezdecydowana. Ja chciałam być dobra koleżanka i dać Ci odpocząć a ta marudzi nooo!


Fifka napisała, że mały w jeden dzień przybrał 100 gr, więc zapewne jutro wychodzą do domu i wszystko nam opisze :-)
 
reklama
Do góry