reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

zafasolkuje nie dziwie ci sie ten polglowek naprawde wydaje sie polglowkiem... trzymaj sie jakos jutro :*
 
reklama
Zobacz załącznik 431167Zaraz cos poszukam i Wam wstawie... bo zdjęc z imprezki nie mam jeszcze... Proszę :) ;-)Zobacz załącznik 431168 W rzeczywistości lepiej wyglądałam w tej sukience ;-)

Śliczna hiszpaneczka! Super moja kochana :*

Tęskniła jakaś marysia może? :-p

Nie wcale....głupio się pyta no :-p


Potrzebuję przepisu na jakieś dobre ciasto bez kakaa i czekolady. Dowiedziałam się właśnie że psiapsióła z liceum jest w Polsce i jutro mnie odwiedzi. W dodatku z facetem swoim Holenderm :szok::szok::szok::szok:

Ciasto marchewkowe z brzoskwinią :-)



Wiadomość od Fifki: "Dzisiaj nie wyszliśmy bo mały na wadze nie przybrał. Ślicznie je, w piersi mam dużo mleka ale od podje i idzie spać. I za 2 h prosi znowu. Nie wygląda żeby mu było za mało. Ale na wadze nie przybiera. Zobaczymy dzisiaj wieczorem i rano, bo jak ruszy waga to do domku jutro. Mały to aniołek. Świetnie się dogadujemy i współpracujemy."

Macie od Fifci pozdrowienia :-)
 
fasolka: o to ten sprzedawca zbije kase dzikim naszemu forum, bo i ja i fifka i jeszcze chyba donia tez u niego zamawiłayśmy :-), a jaki laktator zakupiłaś bo ja w tym miesiącu drugą turę zakupów chcę zrobić w tym jeszcze te nakładki silikonowe i te podkłady poporodowe i cos tam jeszcze

A do nas mały przyjechał i kurde znowu mu nóżki smierdzą :-p ale nie chce mu uwagi zwracać bo będzie mu głupio, poczekam aż mąz poczuje :-D to od niego jak usłyszy to moze sie nie zawstydzi
a
ael: przekaż fifce pozdro buzi i niech mały rośnie ładnie
 
a
ael: przekaż fifce pozdro buzi i niech mały rośnie ładnie


Przekazane :-)

kurdę ciekawe czy to boli ściąganie mleka bo jakoś te urządzenia mnie przerażają :szok:

Na początku jak będziesz piersią karmić i Ty i dziecko musicie się nauczyć, Ty kochana wytrzymywać bóle i wkładanie dziecku piersi odpowiednio, a dziecko musi nauczyć się ssać. Minie ok 2 tygodni zanim Ty się przyzwyczaisz do ssania i przestanie w końcu boleć a dziecko nauczy się ssać.
A laktator to pikuś naprawdę. Nie boli ściąganie mleka.
Ja na chwilę obecną to gdy mnie Paweł smyra po sutach mało co czuje XD
Czuje tylko jak czasem mały już mnie podgryza dziąsłami.
 
Dziewczyny jesteście okropne... Dzisiaj tak mnie naszło na ciasto, że hej. Postanowiłam coś upiec, ale okazało się że jajka się skończyły :confused: Jakoś się z tym pogodziłam i co? Wchodzę na BB, a tu takie przepisy, że ssie mnie jak cho****. A już Atanek podpadł najbardziej. To ciasto Kubusiowe mnie prześladuje...
 
aga: a myslisz ze mi sie nie chce ciacha, a obiecałam sobie ze juz nie będę jadła słodyczy bo mi wszystko w dupkę idzie :-p i zakzałam gościom przywozić słodycze tylko warzywa i owoce :sorry2:
 
reklama
Atanku żartuję :-p W zasadzie powinnam podziękować za przepis. Już go mam w ulubionych :tak: Jak nic jutro kupuję składniki i wypróbuję :-) A teraz piekę chlebek i tak ślicznie pachnie w domku :-D

Lamiav podziwiam! Ja kocham wszystko co słodkie... Bez słodyczy nie funkcjonuję. Choć teraz też staram się trochę ograniczyć, bo przeginam trochę. Na samych słodyczach nie można żyć. Wzięłam się za zdrowe odżywianie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry