reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fasolka no to nakupiłaś :) mój mąż prawie umarł z przerażenia jak mu czytałam ;) i ile za to i że to tylko część z potrzebnych rzeczy hihi. Ja czekam na wpływ kasy od jednego gościa i jak skumuluję zapłaty częściowe sobie to będę giga paczkę zamawiać też z takimi rzeczami.

madziulek ja nic nie widziałam
 
reklama
zafasolkuje no no a ktory przewijak wybrałas ? kilka ciekawych produktow widzialam u ciebie wiec dodalam do ulubionych bo pieniedzy brak... ale jak zus przeleje bedzie si ;-) to sie zamowi ;-)
 
Ja tak zaszalałam bo u jednego gościa kupowałam. Teraz jak kaska wpłynie to zamówię łóżeczko. A jeszcze ubranka, kosmetyki, pampersy. Może jakieś pudełko jedzonka,herbatki na laktację, chusteczki do podcierania uuuuu jeszcze cała masa tego została.

Jeśli pytasz o kolor przewijaka to wzięłam ecru.
 
to ładny ten ecre ;-) taki z kolyskami ;-)

ciekawe co u doni ;-) jak jej idzie ciekawa jestem ;-)
 
reklama
Do góry