reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fiona...Remi prezentuje sie pierwszorzednie, dziekujemy za zdjecie! uroczy przystojniak:-)
Sun...stare to my bedziemy jak nam sie wnuki urodza...narazie jestesmy piekne i mlode!:rofl2:
 
No właśnie Atan, mój chłop poszedł na imprezę firmową więc mam czas dla Was, ale chyba, że nie w pełni będzie wykorzystany :baffled:
 
A my byliśmy na zakupach, młoda obłowiona w dziny i suknię fioletowo-różową, a mamusia w dwie bluzki (nic innego nie można zakupić, bo nie wiem jak będę wyglądała po porodzie :zawstydzona/y:), a mężulek kurtkę i sweter, bo w przyszłym tygodniu zapowiadają nawet tu mrozy - 10 st.C. Więc wszyscy zadowoleni.
 
Aga...juz sie kiedys pytalam gdzie mieszkasz w wwie, ale nie pamietam odpowiedzi. ja do wwki dojezdzam na studia...teraz to juz rzadko, bo 5 rok, ale 4 lata w wwie mieszkalam i troche tesknie za tym pedem...teraz wrocilam do mojego M do miesciny k Radomia, ale w wwie bywam jeszcze wiec mozna by sie kiedys umowic:-)

Miliaa ja na Kabatach mieszkam. I teraz też zmieniamy mieszkanie, ale Kabaty zostają. Już się przyzwyczaiłam :-pCo do spotkania to ja baaaaardzo chętnie :-)
 
Ostatnia edycja:
Melduje się :-)

Wróciłam ze szkoły i padłam jak mucha, teraz wstałam z łóżka.. Ale musze się pochwalić: dostałam dzisiaj z egzaminów 4, 4 i 5 i tym samym zaliczyłam semestr :-D

Pyscek no w końcu dobry humor! Teraz chcę widzieć uśmiech codziennie :-) :* super
Milia Głupolku jeden.. idź na te usg z tymi jajniki bo nadal nie będziesz wiedziała o co chodzi.. Może nie będzie tak źle i pamiętaj strach ma wielkie oczy :*
Magdalena, Fiona Macie te dzieciątka przecudne.. Śliczne chłopaki! :-) aż się rozpływam i nie umiem się doczekać tego mojego bąbla, nie mogę oglądać takich zdjęć ;-)

A tu tak pustooo.. co to się dzieje :>
 
Ostatnia edycja:
Natkusia gratuluje zaliczenia semestru :tak::-)
Donia te ubranka muszą być takie maleńkie, że szok, ale są śliczne... ja już chciałabym robić zakupy dla takiego maluszka, ale ja nawet nie w ciąży..., :no:
 
reklama
Natkusia gratuluję, mądra z Ciebie dziewczynka i podziwiam chęć nauki :-D choć ja też uczyłam się 22 lata :szok:

Sun nawet się nie obejrzysz jak będziesz kupowała ubranka i to na 2 lata :-D ten rok będzie dobry :tak:
 
Do góry