reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Donia sama się dziwie :baffled: ja już mam skończone studia z tytułem mgr.. Ale mam rentę po tacie i musiałam zaczepić się jeszcze gdzieś na rok i tak sobie chodzę do studium :-D a Ty jak się czujesz, na razie żadnych skurczy? A ubranka prześliczne ;-)
 
Donia mogę dostać jakieś fluidki od Ciebie i córci ???? :zawstydzona/y:
Kiedy ty się kobietko rozpakujesz.... ???

A proszę Cię bardzo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
A jeżeli miało by mi to pomóc się rozpakowac to proszę jeszcze ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Natkusia żadnych skurczy, żadnych przeczuć, żadnego bólu, czop siedzi i Amelka też. Ale wieczorem ammy plan :) masaż sutków i prostaglandyny :) zaczniemy domowymi metodami ją wypędzać :)
 
Ostatnia edycja:
czlowiek poszedl obiad zrobic bo nudy tu byly a jednak przybyły zguby ;-)
natkusia priv wyslany a super ze takie ocenki ładne Gratuluje ;-)

doniaa ukradne ci ta sukienke jest slodziasto sliczniusaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa ja chce takaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-)

sun a ja sie dowiedzialam wlasnie ze moj maz jak o 6 wstawal do pracy niewie czy wroci kolo 24 bo okazalo sie ze maja catering na karnawal i go robi i ciekko to widze.. padnie mi chlopina... szkoda mi go stanowczo uwazam ze kucharze łatwej pracy nie maja..ah
 
Sun na pewno pomogą!!!

Atan ja tez się w niej zakochałam :) a wiesz, że kosztowała na początku 40 euro, a ja ją kupiłam za 7,50 - super przeceny :-)
A i dobrze, że mąż ma pracę, choć szkoda, że zmęczony, ale pojawi się Amelka to kasa sie przyda :tak:
 
40 euro o ja pierdykam droga ze szok za tyle bym nie kupiła ;-)
no wiem ze sianko sie przyda bo ja niewiem kiedy pieniadze z zusu beda.. ale ile mozna pracowac on tak codziennie wraca o 23 bo o 22 konczy od 8 czasem 10 zaczyna.. ale dopiero wolne ma w poniedzialek jeden dzien. i znowu maraton..
 
Donia Amelka to mała cwaniara, nie śpieszy się.. za dobrze jej w brzuszku ;-)
Atanku szkoda twojego męża bo chłop się natyra eh .. zawód kucharza to nie łatwa sprawa :baffled: a Ty jeszcze sama siedzisz w domu <tuli>

A ja czekam na męża, która wraca do domu i ma przywieźć mi shake i kurczakoburgera z Mc :-D:-D mmm..
 
reklama
Czesc dziewczyny:-) troche mnie nie było, ale mam takie zabiegane zycie, ze nawet nie mam czasu na kompie posiedziec... z tego co udało mi się wyczytac to przede wszystkim Ogromne gratulacje dla Naszej najdzielniejszej Fifki!!!!! kochana jestes dla mnie worem !!!
POza tym witam nowe staraczki, bo widze, ze sie pare pojawiło :)
Mam nadzieje, ze u wszystkich wszystko dobrze, a są może jakies nowe fasolki, bo tylko niestety pobierznie przeleciałam :-(
Doniu Twoje ubranka są przecudowne :-)
Ja ostatnio też pare zakupiłam, gdyż musze się Wam pochwalic, ze juz znam plec i doktor nie miał zadnych wątpliwosci, ze to synek :-) Rozwija się wszyzstko prawidłowo, mały kopie jak szalony, nawet już mąż dwa razy poczuł:-)no i jest starszy niż wynika z OM jakis tydzien
 
Do góry